OstroVit Knoflook is een voedingssupplement in capsulevorm dat ongeparfumeerde olie van verse knoflookbollen bevat. Deze capsules kunnen een gunstige invloed hebben op verschillende aspecten van de gezondheid, waaronder het cardiovasculaire systeem, de fysieke fitheid, de cognitieve functies en de algemene weerstand tegen infecties. Dankzij de speciale geurloze formule is suppletie gemakkelijker, vooral voor mensen die gevoelig zijn voor sterke geuren.
Knoflook, ook bekend als Allium sativum L., staat al eeuwenlang bekend om zijn positieve effecten op de gezondheid. Naast het feit dat het een onmisbaar ingrediënt is in veel keukens over de hele wereld, heeft knoflook antibacteriële en schimmelwerende eigenschappen. Het kan helpen de bloeddruk te verlagen, het cholesterolgehalte te verbeteren en de algehele immuniteit van het lichaam te versterken.
De OstroVit Knoflook capsules zijn een geweldige aanvulling op het dagelijkse dieet en kunnen helpen bij het bevorderen van de immuniteit, het optimaliseren van de bloedsomloop en het ondersteunen van de algehele gezondheid. Het aanbevolen gebruik is 1 capsule per dag bij een maaltijd. Let op: raadpleeg altijd een arts voordat je begint met het innemen van voedingssupplementen.
De OstroVit Knoflook capsules worden geleverd met een handige pillendoos van BeBulk Nutrition. Dit product is veganistisch en bevat geen allergenen. Het is een perfecte aanvulling voor volwassenen die streven naar een gezonde levensstijl en een optimale gezondheid. Bestel vandaag nog en geniet van de vele voordelen van knoflooksupplementen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
- Op dit moment is Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 33,58 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,59. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie Beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie Beschrijving |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie Beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie Beschrijving |
| Fabrikant Naam | OstroVit |
| Fabrikant Adres | scheepmakerstraat 1C2 |
| Voedingswaarde | Zie Beschrijving |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Knoflook |
| Substantie | Softgel |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | - |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Zie Beschrijving |
| Inhoud | 41 g |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 41 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720648454486 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Supplementen - OstroVit Knoflook - 90 Capsules + BeBulk Nutrition Pillendoos aankoopt