Knoflook is al eeuwenlang bekend om zijn unieke smaak en aroma, dat een heerlijke toevoeging is aan verschillende gerechten. Hoewel sommige mensen terughoudend kunnen zijn vanwege de sterke geur, wordt knoflook in Mediterrane landen veel gebruikt vanwege de vele gezondheidsvoordelen. De kruidachtige plant behoort tot de lookfamilie en staat bekend om zijn medicinale werking, dankzij het stofje allicine. Nova Vitae Knoflook Capsules bevatten 270 mg knoflookolie-extract in elke softgel capsule.
De capsules zijn ideaal als voedingssupplement voor volwassenen, met een aanbevolen dagelijkse dosering van 3 tot 6 stuks, bij voorkeur tijdens de maaltijd met wat water. De capsules zijn hypoallergeen en worden geleverd in een verpakking met maar liefst 450 stuks, wat voldoende is voor een langdurige toevoeging aan je dagelijkse routine.
Nova Vitae Knoflook Capsules zijn geproduceerd door Nova Vitae B.V. in Nederland en voldoen aan hoge kwaliteitsnormen. De capsules hebben een neutrale smaak en zijn geschikt voor zowel volwassenen als senioren. Bewaar de capsules op een koele, donkere en droge plaats, buiten het bereik van kinderen.
Verrijk je dieet met de natuurlijke kracht van knoflook met Nova Vitae Knoflook Capsules. Een waardevolle aanvulling op een gebalanceerde levensstijl en gezonde voeding. Ontdek de vele voordelen van knoflook in een handige capsulevorm voor dagelijks gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nova Vitae - Knoflook Capsules - 450 stuks kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nova Vitae - Knoflook Capsules - 450 stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nova Vitae - Knoflook Capsules - 450 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,93 voor Nova Vitae - Knoflook Capsules - 450 stuks is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 26,15 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,22. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Knoflook olie, softgel capsule (gelatine, glycerine en water). |
| Allergeneninformatie | Dit product is hypoallergeen. |
| Aantal stuks in verpakking | 450 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen nemen als voedingssupplement dagelijks 3 tot 6 capsules per dag bij voorkeur bij een maaltijd met wat water in tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, donker, droog en buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Nova Vitae B.V. |
| Fabrikant Adres | Niet bekend |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Knoflook |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen Senioren 65+ Overgang |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | N.V.T. |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Voedingssupplement. |
| Inhoud | 235 g |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 235 g |
EAN
| EAN | 8717473098091 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nova Vitae - Knoflook Capsules - 450 stuks aankoopt