Gember Capsules zijn een natuurlijk voedingssupplement verpakt in handige, hersluitbare stazakken, waar elke capsule 450 mg zuiver plantaardig gemberpoeder bevat. Deze capsules zijn vrij van allergenen, lactose en andere hulpstoffen, waardoor ze geschikt zijn voor vegetariërs en veganisten. De capsules passen zelfs door de brievenbus, wat ze handig en gemakkelijk te ontvangen maakt. De capsules ondersteunen de spijsvertering, werken ontstekingsremmend en koortswerend, en dragen bij aan een normale werking van het immuunsysteem.
Gember, afkomstig van de wortelstok van de Zingiber officinale plant, heeft van nature veel gezonde eigenschappen. De capsules bevatten gemberpoeder, gedroogd en gemalen van de gemberwortel, die rijk is aan vezels, vitamines en mineralen die het lichaam beschermen tegen ontstekingen en koorts. Daarnaast bevordert gember een gezonde spijsvertering en draagt het bij aan het versterken van het immuunsysteem.
Voor volwassenen wordt aanbevolen om dagelijks 2 capsules in te nemen, bij voorkeur tijdens de maaltijd met water. Mocht je moeite hebben met het slikken van capsules, dan kun je deze openbreken en het poeder mengen met vruchtensap, smoothies of yoghurt. Het is belangrijk om de aanbevolen dosering niet te overschrijden en het product buiten bereik van kinderen te bewaren. Bewaar de capsules op een koele, droge plaats en raadpleeg een specialist voordat je dit supplement gaat gebruiken, vooral tijdens zwangerschap of ziekte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gember Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule - Ginger Root - 100% Plantaardig kopen voor de prijs van € 24,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gember Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule - Ginger Root - 100% Plantaardig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gember Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule - Ginger Root - 100% Plantaardig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,90 voor Gember Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule - Ginger Root - 100% Plantaardig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 41,25 op 05-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,35. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zingiber officinale root powder 100% |
| Allergeneninformatie | Gemberwortelpoeder, Ginger root powder |
| Aantal stuks in verpakking | 180 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen 2 capsules per dag, één- of tweemaal daags, bij de maaltijd met water innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Moeite met het slikken van capsules? Breek deze dan open en meng het poeder met vruchtensap, smoothies of yoghurt. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar dit product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | Minature |
| Fabrikant Adres | B-C, Sumel Business Park 5, Asarwa, Ahmadabad, India |
| Voedingswaarde | 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Gember |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | India |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 180 capsules met 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule |
| Inhoud | 90 g |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.04 g |
| Energie (Kcal) | 0.175 kcal |
| Energie (kJ) | 0.7322 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0.4 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 90 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0.08 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720289963866 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gember Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Gemberwortels per Vega Capsule - Ginger Root - 100% Plantaardig aankoopt