Geniet van de kracht van natuurlijke ingrediënten met Elvitaal Knoflook Mistel Meido capsules. Elke capsule bevat een mix van knoflookolie-extract, mistelmaceraat en meidoornmaceraat, aangevuld met hulpstoffen zoals chlorofyl. Deze combinatie van kruiden en planten biedt ondersteuning voor een gezonde levensstijl.
De capsules zijn geschikt voor zowel mannen als vrouwen en hebben een poedervormige substantie. Elvitaal, de fabrikant van dit supplement, staat bekend om zijn hoogwaardige producten van Europese oorsprong. Het supplement wordt geleverd in een verpakking met een afmeting van 50.00 cm x 106.00 cm x 50.00 cm.
Lees voor gebruik de aanwijzingen op de verpakking goed door. Bewaar de capsules op een droge en koele plaats, buiten het bereik van kinderen. De verpakking bevat 1 stuk en heeft een verpakkingsgewicht van 0 kg. Het THC-gehalte van dit product is nul procent.
Ontdek de vele voordelen van Elvitaal Knoflook Mistel Meido capsules en voeg ze toe aan je dagelijkse routine voor een natuurlijke ondersteuning van je welzijn. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kracht van deze kwalitatieve supplementen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Webvitaal
- Bij Webvitaal kun je Elvitaal Knoflook Mispel Meido kopen voor de prijs van € 10,63. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Elvitaal Knoflook Mispel Meido te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Elvitaal Knoflook Mispel Meido bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,67 voor Elvitaal Knoflook Mispel Meido is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,63 op 26-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Op verpakking |
| Allergeneninformatie | How2behealthy heeft veel vertrouwen in de producten die we aanbieden. We hebben getracht zoveel mogelijk toegestane informatie op de website te vermelden. Echter zijn wij geen medisch specialisten en doen daarom geen uitspraken over de werkzaamheid, diagnose, voorkoming, preventie, behandeling of genezing door onze producten. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Lees de gebruiksaanwijzing op de verpakking |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden |
| Fabrikant Naam | Elvitaal/Elvitum |
| Fabrikant Adres | Op verpakking |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type supplement | MSM preparaat |
| Type kruid of plant | Knoflook |
| Substantie | Poeder |
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Elvitaal Knoflook Mistel Meido |
| Inhoud | 0 g |
| Verpakking breedte | 50.00 cm |
| Verpakking hoogte | 106.00 cm |
| Verpakking lengte | 50.00 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
EAN
| EAN | 8718421580491 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Elvitaal Knoflook Mispel Meido aankoopt