XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram
- EAN: 8719881017657
- Categorie(n): Vitamine A Vitamine B Vitamine B Complex Multivitamine Vitamine C Vitamine D3
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:57:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
XXL Nutrition biedt Collagen+ Type 1 aan, een hoogwaardig collageensupplement dat specifiek gericht is op het bevorderen van de gezondheid van jouw bindweefsel, botten, pezen en huid. Dit supplement, vervaardigd op basis van Bovine Collageen, bevat maar liefst 78% gehydrolyseerd rundercollageen, wat essentieel is voor de structuur, elasticiteit en stevigheid van verschillende bindweefsels in het lichaam.
Collagen+ Type 1 is verrijkt met Vitamine C, wat bijdraagt aan de normale collageenvorming voor een gezonde werking van het kraakbeen. Hierdoor ondersteunt dit supplement niet alleen jouw herstel na intensieve trainingen, maar draagt het ook bij aan het behoud van sterke botten en een stralende huid.
Met een eiwitpercentage van 74% draagt het gebruik van Collagen+ Type 1 bij aan het verhogen van jouw dagelijkse eiwitinname, zonder extra suikers en vetten toe te voegen aan je dieet. De unflavored variant van dit collageensupplement zorgt ervoor dat je het eenvoudig kunt toevoegen aan je favoriete drankjes of gerechten, zonder dat de smaak verandert.
Neem dagelijks 15 gram (1 maatschep) Collagen+ Type 1 en meng dit met minimaal 250 ml drank naar keuze voor maximale effectiviteit. Bewaar dit product op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen. Raadpleeg bij allergieën altijd de verpakking en in geval van twijfel, neem contact op met de klantenservice. Collagen+ Type 1 van XXL Nutrition is jouw partner in het ondersteunen van een actieve en gezonde levensstijl!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Plein kun je XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram kopen voor de prijs van € 21,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 28,99 op 21-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 22,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | gehydroliseerd rundercollageen, vitamine C (ascorbinezuur). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen allergenen. Wij adviseren mensen met allergieën de product verpakking te controleren en bij twijfel contact op te nemen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 15 gram (1 maatschep) Collagen+ per dag en meng deze met een drank naar keuze (minimaal 250 ml). |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Dit product bevat zoetstoffen. De aanbevolgen dagelijkse inname niet overschrijden. Op een droge en koele plaats en buiten het bereik van kinderen bewaren. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl |
| Fabrikant Naam | XXL Nutrition |
| Fabrikant Adres | Vuurijzer 18 5753SV Deurne |
| Voedingswaarde | Energie: 1478 kJ / 352 Kcal, Vet[g]: 0, waarvan verzadigd[g]: 0, Koolhydraten[g]: 5, waarvan suiker[g]: 0, Vezels[g]: 0, Eiwit[g]: 74, Zout[g]: 0 |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen Vitamine A Vitamine B Vitamine B complex Vitamine C Vitamine D3 |
| Substantie | Capsule |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Duits Engels Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 450 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 89.7 g |
| Energie (Kcal) | 359 kcal |
| Energie (kJ) | 1525 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Neutraal |
| Suikers | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 1.4 g |
EAN
| EAN | 8719881017657 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je XXL Nutrition - Collagen+ Type 1 - Bovine Collageen Supplement met Vitamine C - Type 1 Collageen - Unflavored - 450 Gram aankoopt