De Wonderolie van Chempropack wordt gemaakt van de zaden van de ricinusboom. Deze olie kan worden gebruikt als smeermiddel voor machines of als haarmiddel, zelfs voor de wimpers. Daarnaast is het ook geschikt als purgeermiddel voor volwassenen en kinderen, waarbij volwassenen 2 eetlepels dienen in te nemen en kinderen 2 theelepels, bij voorkeur in de ochtend. Zwangere vrouwen wordt aangeraden eerst een arts te raadplegen en om de olie buiten het bereik van kinderen te bewaren.
Het bevat aloë vera als type kruid of plant, en het behoort tot de categorie van kruiden- en plantensupplementen. De fabrikant is Chempropack en de olie dient op een koele en donkere plaats bewaard te worden. De verpakking heeft een breedte van 85 mm, een hoogte van 82 mm en een lengte van 235 mm. Het gewicht van de verpakking is 1059 g en het THC-gehalte is 0%.
De EAN-code van dit product is 8711407219521. Voor verdere informatie over de ingrediënten, allergeneninformatie, gebruiksaanwijzing en voedingswaarde verwijzen we naar het etiket. De taal van de handleiding is universeel en het fabrieksadres is te vinden op het label van de verpakking.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wonderolie Chempropack kopen voor de prijs van € 23,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wonderolie Chempropack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
- Op dit moment is Wonderolie Chempropack in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Wonderolie Chempropack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,36 voor Wonderolie Chempropack is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 30,00 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,64. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie label |
| Allergeneninformatie | buiten bereik van kinderen bewaren |
| Gebruiksaanwijzing | Zie label |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie verpakking |
| Fabrikant Naam | Chempropack |
| Fabrikant Adres | Zie label |
| Voedingswaarde | Zie omschrijving |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Aloë vera |
| Substantie | Olie |
| Taal handleiding | Universeel |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 1059 g |
EAN
| EAN | 8711407219521 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wonderolie Chempropack aankoopt