Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan
- EAN: 8720938702532
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:56:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ons Wild Yam Extract in capsulevorm is een natuurlijk supplement afkomstig van de wilde yam plant die voornamelijk groeit in Noord- en Midden-Amerika. Deze plant wordt al eeuwenlang gebruikt in de traditionele geneeskunde vanwege de heilzame werking van de wortels. Het extract is gestandaardiseerd op 16% diosgenine, een steroïde saponine die bekend staat om zijn ondersteunende rol bij het behoud van een normale hormonale balans*
Elke capsule bevat 100mg van het Wild Yam extract, waardoor je verzekerd bent van de werkzame stoffen die kunnen bijdragen aan het verminderen van overgangsverschijnselen en het verlichten van opvliegers. Daarnaast is dit supplement geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten, doordat de capsules geen dierlijke ingrediënten bevatten.
In elke verpakking vind je maar liefst 120 capsules, wat voldoende is voor een langdurige kuur. De aanbevolen dagelijkse dosering is 1 tot 3 capsules per dag, bij voorkeur na de maaltijd met voldoende water innemen. Het supplement is niet bedoeld als vervanging voor een gevarieerde voeding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan kopen voor de prijs van € 31,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 31,90 op 09-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 25,41. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 150 ml |
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vulmiddel (Microkristallijn Cellulose), Dioscorea Compositaextract, Capsulewand (HPMC), Smeermiddel (Magnesiumstearaat), Anti-klontermiddel (Siliciumdioxide) Nettogewicht: 42 gram |
| Allergeneninformatie | Raadpleeg vóór gebruik van dit supplement uw arts of apotheker in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte. |
| Aantal stuks in verpakking | 120 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tot 3 capsules per dag, na de maaltijd met ruim water innemen. Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van gevarieerde voeding. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertempratuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Ortho Formulas |
| Fabrikant Adres | Rijnsburgseweg, 4356 EE, Oostkapelle |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (1 capsule): Wild Yam extract (16% diosgenine) 100 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 0 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Zwangerschap en kinderwens |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | - |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Potje Wild Yam extract, verpakt in kartonnen verzenddoos met inpakpapier. |
| Inhoud | 150 ml |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720938702532 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wild Yam extract - 120 capsules - 100mg - diosgenine - dioscorea - DHEA - testosteron - progesteron - oestrogeen - overgangsverschijnselen - opvliegers - vegan aankoopt