Wakame Biologisch 25 gr
- EAN: 8720648140402
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:56:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Wakame Biologisch is een eerlijke smaakmaker en een uitstekende basis voor een verfrissende salade. Deze biologische wakame vlokken zijn gemaakt van 100% zeewier (Undaria pinnatifida), dat rijk is aan voedingsstoffen en een heerlijke umamismaak toevoegt aan diverse gerechten. Je kunt de wakame vlokken gebruiken in salades, bij visgerechten, eiergerechten, soepen en sauzen. Voeg ze aan het einde van de bereiding toe voor een optimale smaakbeleving.
Om een smakelijke wakame salade te maken, week je de vlokken eenvoudigweg 10 minuten in koud water. Hierdoor krijg je een verfrissende basis voor een gezonde en voedzame maaltijd. De aanbevolen dagelijkse dosering is ongeveer 5 gram zeewier per dag, zodat je kunt genieten van de voordelen van dit natuurlijke product.
Bewaar de biologische wakame vlokken op kamertemperatuur op een koele, droge plaats. Zodra de verpakking geopend is, is het raadzaam om de vlokken in een luchtdichte verpakking te bewaren en vóór de aangegeven houdbaarheidsdatum te consumeren. Het zeewier kan sporen van weekdieren, schaaldieren en vis bevatten, evenals kleine natuurlijke zee-ingrediënten. De witte kleur die soms op het zeewier kan verschijnen is afkomstig van het zout in het product en draagt bij aan de natuurlijke conservering.
Per 100 gram biologische wakame vlokken biedt het: 184 Kcal aan energie, 2,5 g vet waarvan 0,3 g verzadigd vet, 5,7 g koolhydraten waarvan 0 g suikers, 41 g vezels, 14 g eiwitten en 13 g zout. Deze voedingswaarden maken van de biologische wakame vlokken een uitstekende aanvulling op een gezond en gevarieerd dieet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wakame Biologisch 25 gr kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wakame Biologisch 25 gr te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wakame Biologisch 25 gr bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Wakame Biologisch 25 gr is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Repen |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Wakame vlokken |
| Allergeneninformatie | Het zeewier kan sporen van week-, schaaldieren en vis bevatten en kan kleine natuurlijke materialen uit zee bevatten. De witte kleur die kan verschijnen op het zeewier is afkomstig van het zout in het zeewier en zorgt voor een natuurlijke conservering. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Wakame vlokken kunnen prima gebruikt worden om smaak te brengen aan vele gerechten: salade, vis, ei, soepen en sauzen (aan het eind va de bereiding toevoegen). Even 10 minuten weken in koud water levert een smakelijke basis voor een wakame salade. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op kamertemperatuur op een donkere en droge plaats. Eenmaal geopend, bewaar in een luchtdichte verpakking en consumeer vóór de ‘tenminste houdbaar tot’ datum die op de verpakking staat. |
| Fabrikant Naam | Yourwell |
| Fabrikant Adres | Macaroniweg 25 Hellevoetsluis |
| Voedingswaarde | VOEDINGSWAARDEN PER 100 gram Energie 184 Kcal / 771 KJ Vetten waarvan verzadigd 2,5 g 0,3 g Koolhydraten waarvan suikers 5,7 g 0 g Vezels 41 g Eiwitten 14 g Zout 13 g |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 11 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Repen |
| Smaak | Groentemix Soft and Salty |
| Levensfase | Volwassenen Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands Frans |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Gedroogde zeewier |
| Inhoud | 25 g |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 17 g |
| Energie (Kcal) | 169 kcal |
| Energie (kJ) | 698 kJ |
| Koolhydraten | 3.0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0.7 g |
| Vetten | 2.0 g |
| Vezels | 34 g |
| Zout | 12.4 g |
EAN
| EAN | 8720648140402 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wakame Biologisch 25 gr aankoopt