Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten
- EAN: 8715225032065
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten kopen voor de prijs van € 57,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,50 voor Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten is gemeten op 03-01-2025. De hoogste prijs was € 58,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Dagdosering (1 tablet):Vitamine A (retinylacetaat) 800 mcg-RE 100%Bètacaroteen 2,4 mgVitamine D3 (cholecalciferol) 15 mcg 300%Vitamine E (d-alfa-tocoferylacetaat) 60 mg-TE 500%Vitamine C (calciumascorbaat) 240 mg 300%Vitamine K2 (menaquinon-7)(MenaQ7®) 19 mcg 25%Vitamine B1 (thiamine HCl) 33 mg 3000%Vitamine B2 (riboflavine) 42 mg 3000%Vitamine B3 (nicotinamide) 40 mg-NE 250%Vitamine B5 (calcium-d-pantothenaat) 100 mg 1667%Vitamine B6 (pyridoxaal-5-fosfaat) 6 mg 429%Vitamine B12 (methylcobalamine) 58 mcg 2320%Foliumzuur 400 mcg 200%Biotine 500 mcg 1000%Magnesium (citraat) 58 mg 15%IJzer (bisglycinaat) 14 mg 100%Koper (bisglycinaat) 1 mg 100%Jodium (kaliumjodide) 150 mcg 100%Zink (bisglycinaat) 10 mg 100%Mangaan (citraat) 2 mg 100%Seleen (L-selenomethionine) 55 mcg 100%Chroom (picolinaat) 100 mcg 250%Molybdeen (natriummolybdaat) 50 mcg 100%Borium (boorzuur) 1 mgCholine (bitartraat) 50 mgInositol 50 mgSinaasappelextract (60% bioflavonoïden) 50 mgHesperidine 25 mgPABA (para-aminobenzoëzuur) 20 mgQuercetine 10 mgRutine 10 mgCo-enzym Q10 (ubiquinon) 5 mg% = percentage van de Referentie-InnameIngrediënten: Mineralen, vitaminen, vulstof (cellulose), choline, glansmiddelen (hydroxypropylmethylcellulose, hydroxypropylcellulose), antiklontermiddelen (calciumfosfaten, magnesiumzouten van vetzuren, mono- en diglyceriden van vetzuren), sinaasappelextract, inositol, bètacaroteen, PABA, stabilisatoren (bèta-cyclodextrine, vetzuren), rutine, quercetine, co-enzym Q10, hesperidine, kleurstof (rood ijzeroxide), bevochtigingsmiddel (glycerine).Vitaminen- en mineralenpreparaat. |
| Allergeneninformatie | Lees voor gebruik eerst de aanwijzingen van het product. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dagelijks 1 tablet innemen. Tablet innemen tijdens de maaltijd met voldoende water en tablet heel doorslikken. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog en afgesloten bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Vitaminstore Nederland |
| Fabrikant Adres | Vitaminstore Nederland, Postbus 9508, 1006 GA Amsterdam |
| Voedingswaarde | Nederlands |
Productinformatie
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Poeder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 8715225032065 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 40 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 8715225032065 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vitaminstore - Mega Multi (multivitamine) (NZVT) - 120 tabletten aankoopt