Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30
- EAN: 5413134802405
- Categorie(n): Vitamine D
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 06:30:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 is een voedingssupplement dat een combinatie van vitamine K en D biedt om calcium te helpen binden en je botten gezond te houden. Deze capsules zijn speciaal ontwikkeld om de botmassa op peil te houden en het immuunsysteem goed te laten functioneren. Vitamine K2 en D3, beiden van natuurlijke oorsprong, zitten in zuurbestendige capsules zodat ze goed worden opgenomen in het lichaam.
Elke capsule van Vitamines K2 D3 1000 Be Life bevat 210 mg vitamine K2 (menaquinone) en 10 mg cholecalciferol (vitamine D3). Deze samenstelling zorgt voor een betere calciumopname in de botten en een efficiënte opslag van essentiële mineralen in het lichaam. Vitamine K2 helpt vooral om de botmassa te behouden, terwijl vitamine D3 bijdraagt aan het behoud van een normaal bottenstelsel en een goed functionerend immuunsysteem.
Dit voedingssupplement is niet aanbevolen voor kinderen onder de 12 jaar en zwangere vrouwen, tenzij onder medisch advies. Het wordt ook afgeraden voor mensen die behandeld worden met cumarine-bloedverdunners. Het is belangrijk om niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis te nemen en raad te vragen aan een apotheker. Het product dient buiten het bereik van kinderen bewaard te worden.
De Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 is verkrijgbaar in verpakkingen van 30 capsules. Het voedingssupplement wordt geproduceerd door Be-Life en heeft een gewicht van 0.04 kg. De verpakking heeft afmetingen van 11.00 cm x 11.00 cm x 11.00 cm. De EAN-code van dit product is 5413134802405. Bewaar de capsules op een koele en droge plaats voor optimale houdbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Pazzox PharmaMarket
- Bij PharmaMarket kun je Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 kopen voor de prijs van € 14,69. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,69 voor Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 is gemeten op 05-02-2026. De hoogste prijs was € 16,99 op 28-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,30. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per capsule ????????????? %RI* Vitamine K2 (ménaquinine) 0,1% 210 µg 280 Vitamine D3 (cholecalciférol) 0,25% 25 µg 500 *RI - Referentie Inname IngrediëntenVitamine D3 (cholecalciferol), microcrystalline cellulose, plantaardige cellulosecapsule |
| Allergeneninformatie | geen allergenen informatie bekend |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Geen gebruiksaanwijzing bekend |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Be-Life |
| Fabrikant Adres | Niet bekend |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type vitamine | Vitamine D |
| Substantie | Tablet |
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | NUT 97/184 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 30 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Verpakking breedte | 11.00 cm |
| Verpakking hoogte | 11.00 cm |
| Verpakking lengte | 11.00 cm |
EAN
| EAN | 5413134802405 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vitamines K2 D3 1000 Be Life Caps 30 aankoopt