Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem
- EAN: 5425037920261
- Categorie(n): Vitamine D Vitamine K Vitamine D3 Vitamine K2
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 05:57:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Optim D3-K2-B5 is een voedingssupplement dat bestaat uit vitaminen D3, K2 en B5. Deze vitaminen dragen bij aan het behoud van een normale botstructuur en spelen een rol bij de opname en het gebruik van calcium en fosfor in het lichaam. Daarnaast ondersteunen vitamine D en K2 het immuunsysteem, terwijl vitamine B5 bijdraagt aan de synthese en het metabolisme van vitamine D.
Deze capsules bevatten hoogwaardige ingrediënten, waaronder vitamine D3, vitamine K2 en vitamine B5. De vitaminen zijn van natuurlijke oorsprong en dragen bij aan een gezonde levensstijl. Een capsule per dag innemen met water tijdens de maaltijd volstaat voor de aanbevolen dosering.
Dit voedingssupplement is geschikt voor volwassenen vanaf 18 jaar en is veganistisch. Het product is vrij van allergenen en bevat geen kunstmatige smaakstoffen. Bovendien is het geproduceerd volgens hoge kwaliteitsnormen in België.
Elke capsule van Optim D3-K2-B5 bevat vitamine D3 (25 µg), vitamine K2 (menachinon-7) (18.75 µg) en vitamine B5 (1.5 mg). Deze samenstelling voorziet in respectievelijk 500%, 25% en 25% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid van deze vitaminen.
Het voedingssupplement dient bewaard te worden op een koele en droge plaats, bij een maximale temperatuur van 25 °C. Raadpleeg altijd een arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van anticoagulantia. Optim D3-K2-B5 is een aanvulling op een gevarieerd dieet en gezonde levensstijl, en is niet bedoeld als vervanging voor een gevarieerde voeding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,90 voor Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vulstof: acaciagom*; Coating: capsule (hydroxypropylmethylcellulose); MCT-olie (triglyceride met middellange keten); Vitamine D3 (cholecalciferol); Vitamine K2 (menachinon-7); Vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat). *Biologische landbouw |
| Allergeneninformatie | N/A |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 capsule per dag innemen met een glas water tijdens de maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplement alleen voor volwassenen vanaf 18 jaar. Raadpleeg uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van anticoagulantia. Dit is een voedingssupplement en is geen vervanging voor een gevarieerde voeding en/of gezonde levensstijl. Buiten bereik van kinderen bewaren. Bewaren op een koele, droge plaats. |
| Fabrikant Naam | Bionoto srl, Canadastraat 9, 1190 Brussel - België |
| Fabrikant Adres | Bionoto srl, Canadastraat 9, 1190 Brussel - België |
| Voedingswaarde | Voedingsinformatie per capsule Vitamine D3 = 25 µg (1000 UI) 500%* Vitamine K2 (menachinon-7) = 18.75 µg 25%* Vitamine B5 = 1.5mg 25%* * % Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type vitamine | Vitamine D Vitamine D3 Vitamine K2 Vitamine K |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | België |
| NUT-nummer | 2708-13 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Duits Frans Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 24 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 2 g |
| Energie (Kcal) | 279 kcal |
| Energie (kJ) | 1166 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 7 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Zonder smaak |
| Suikers | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 5425037920261 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vitamine k2 d3 B5 - Optim D3-K2-B5 - 45 capsules - Voedingssupplement - vegan - Botten en immuunsysteem aankoopt