Vita Prod Vita Chlorofyl Vita
- EAN: 8711133081652
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:56:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vita Prod Vita Chlorofyl Vita is een voedingssupplement dat een krachtige mix van ingrediënten bevat, waaronder Alfalfa, Chlorofyllin, Kalium, Selenium, en diverse andere mineralen en plantaardige extracten. Dit supplement is speciaal samengesteld om bij te dragen aan een gezonde levensstijl en het algehele welzijn.
De tabletten zijn gemakkelijk in te nemen en bevatten geen bekende allergenen, waardoor ze geschikt zijn voor de meeste mensen. Het wordt aangeraden om de gebruiksaanwijzing op de verpakking te volgen voor de beste resultaten. Bewaar de tabletten op een koele en droge plaats voor optimale houdbaarheid.
Dit voedingssupplement behoort tot de categorie kruiden en planten en bevat een mix van verschillende kruiden en planten, wat het een unieke aanvulling maakt op je dagelijkse routine. De tabletten zijn geschikt voor zowel mannen als vrouwen, en hebben een inhoud van 150 mg.
Met een gewicht van 188 g en afmetingen van 65 mm x 62 mm x 100 mm, is dit product handig in gebruik en makkelijk op te bergen. De verpakking bevat 1 stuk van dit voedingssupplement, en het bevat geen THC, waardoor het veilig is voor dagelijks gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vita Prod Vita Chlorofyl Vita kopen voor de prijs van € 26,34. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vita Prod Vita Chlorofyl Vita te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Vita Prod Vita Chlorofyl Vita in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Vita Prod Vita Chlorofyl Vita bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,55 voor Vita Prod Vita Chlorofyl Vita is gemeten op 26-12-2024. De hoogste prijs was € 31,14 op 15-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,59. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Tablet |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling 1 tablet bevat: Alfalfa pulvis 170 mg Chlorofyllin 4 mg Kalium fosphoricum 0,33 mg Selenium (natriumseleniet) 1 mcg IJzer (ijzer 2 fumaraat) 0,03 mcg Magnesium (hydrogeenfosfaat) 1,33 mg Fosfor (hydrogeenfosfaat) 133,7 mg Zink (sulfaat) 0,67 mcg Calcium (hydrogeenfosfaat) 735 mg Etherische olie 1 mg Equisetum extract (5:1) 1 mg Ingrediënten Calciumhydrogeenfosfaat, Medigaco Sativa Herba Pulvis, Leem wit, microkristallijne cellulose, Chlorofylline kopercomplex, Mineralencomplex, Etherische olie. |
| Allergeneninformatie | geen allergenen informatie bekend |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Lees de gebruiksaanwijzing op de verpakking |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Vita |
| Fabrikant Adres | Niet bekend |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Tablet |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 150 mg |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 188 g |
EAN
| EAN | 8711133081652 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vita Prod Vita Chlorofyl Vita aankoopt