Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan
- EAN: 8720938702464
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voor sporters die streven naar optimale prestaties, is Vinitrox een essentieel supplement. Met een unieke combinatie van appel- en druivenpolyfenolen is Vinitrox speciaal ontwikkeld door Nexira om atleten te ondersteunen bij hun zoektocht naar natuurlijke voedingssupplementen. De druivenextracten van Nexira worden zorgvuldig geoogst uit Franse wijngaarden en bieden een hoog gehalte aan fenolverbindingen, wat bijdraagt aan de effectiviteit van dit supplement.
Door klinische studies is aangetoond dat Vinitrox de aanmaak van endotheliaal stikstofoxidesynthase (eNOs) met maar liefst 43% verhoogt en stikstofoxide (NO) met 24%. Deze toename verwijdt de bloedvaten, verbetert de bloedcirculatie en zorgt ervoor dat spieren optimaal van voedingsstoffen en zuurstof worden voorzien. Hierdoor kunnen sporters hun prestaties naar een hoger niveau tillen en sneller herstellen na intensieve trainingen.
Met 125 mg Vinitrox in elke capsule, biedt dit supplement ondersteuning voor een verbeterde bloedtoevoer en zuurstofopname, wat van cruciaal belang is voor sporters die streven naar topprestaties. Bovendien is Vinitrox GMO-vrij, veganistisch en afkomstig van het gerenommeerde merk Ortho Formulas, wat garant staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
Voor een optimaal resultaat wordt aanbevolen om Vinitrox te combineren met andere supplementen zoals Shilajit, Creatine en Acetyl-L-Carnitine. De aanbevolen dagelijkse dosering is 3 capsules, bij voorkeur verdeeld over de dag en ingenomen tijdens de maaltijden. Bewaar het supplement op een koele, droge plaats en buiten het bereik van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan kopen voor de prijs van € 32,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,95 voor Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 32,90 op 14-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 24,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Urtica dioica herba (natuurlijke vulstof), vinitrox(R), HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), zonnebloemolie (antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gezonde leefstijl is van belang. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 3 capsules per dag, met ruim water innemen. Bij voorkeur verdelen over de dag en tijdens een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Ortho Formulas |
| Fabrikant Adres | Vestiging Oostkapelle |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (3 capsule): Vinitrox® 375 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | - |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Kartonnen doos met label. Met hierin het potje met supplementen en vulpapier. |
| Inhoud | 0 ml |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720938702464 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vinitrox - 125 mg - 90 capsules - bloedcirculatie - sport - bloedtoevoer - zuurstof - vegan aankoopt