Ervaar de ultieme ondersteuning in stressvolle situaties met Vaud Stress Support. Dit natuurlijke supplement is zorgvuldig samengesteld met Rhodiola Rosea en Siberische ginseng om u te helpen bij het omgaan met stress en het behouden van mentale helderheid. De hoge dosering Rhodiola Rosea in dit supplement maximaliseert de effectiviteit, waardoor u de voordelen van dit kruid volledig kunt ervaren.
De Rhodiola Rosea in Vaud Stress Support draagt bij aan een normale weerstand tegen stress en helpt bij het ondersteunen van een zenuwachtig gevoel. Of u nu te maken heeft met werkgerelateerde stress, persoonlijke omstandigheden of andere stressfactoren, dit supplement kan u helpen kalm te blijven en uw zenuwen onder controle te houden.
Neem 1 tot 3 capsules per dag in met ruim water, bij voorkeur tijdens een maaltijd. De capsules zijn veganistisch en bevatten geen bekende allergenen, waardoor ze geschikt zijn voor een breed publiek. Bewaar dit supplement bij kamertemperatuur en buiten bereik van jonge kinderen.
Ervaar de rust en kalmte die u verdient met Vaud Stress Support. Dit krachtige supplement, geproduceerd in Nederland, is geschikt voor zowel mannen als vrouwen die streven naar een gebalanceerde gemoedstoestand in stressvolle tijden. Voel de ondersteuning en ervaar de voordelen van de combinatie van Rhodiola Rosea en Siberische ginseng in één handige capsule.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
- Op dit moment is Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust is gemeten op 15-04-2026. De hoogste prijs was € 34,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Rhodiola rosea, Siberische ginseng , HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), microcrystalline cellulose (vulstof), magnesium stearaat (plantaardig - antiklontermiddel), silicium dioxide (antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tot 3 capsules per dag met ruim water innemen. Bij voorkeur tijdens een maaltijd. Of zoals geadviseerd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Vaud |
| Fabrikant Adres | Rietbaan 4 |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (2 vcaps): Kruiden, Rhodiola rosea 400 mg, Siberische ginseng 200 mg.(* Referentie Inname). |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 23 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Ginseng Rhodiola |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 vegetarische capsules |
| Inhoud | 150 ml |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720256061083 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vaud Stress Support - Ginseng - Slaap - Rust aankoopt