Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270
- EAN: 5060170530160
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:55:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Together - Citrus Vitamine C is een hoogwaardig supplement dat gemaakt is met hele citrusvruchten, waaronder sinaasappel en citroen. Deze vitamine C capsules bevatten natuurlijk voorkomende bioflavonoïden en andere essentiële voedselcofactoren die helpen bij de opname en het gebruik van vitamine C in het lichaam. In tegenstelling tot geïsoleerd ascorbinezuur, dat vaak in andere producten wordt gebruikt, is deze vitamine C op basis van citrus zacht voor de maag en kan het beter worden opgenomen.
De ingrediënten van dit product omvatten vitamine C met bioflavonoïden verwerkt in citruspulp en een veganistische capsule van plantaardige cellulose. Elke capsule levert gemiddeld 140 mg vitamine C, wat gelijk staat aan 175% van de Nutrient Reference Values. Samen met 7 mg bioflavonoïden biedt dit supplement een krachtige ondersteuning voor het immuunsysteem en algemene gezondheid.
Dit product is speciaal ontworpen voor volwassenen en kan dagelijks worden ingenomen. Met de aanbevolen dosering van 1 capsule per dag biedt Together - Citrus Vitamine C een gemakkelijke en effectieve manier om aan je dagelijkse behoefte aan vitamine C te voldoen. Het wordt aanbevolen om de vegecaps droog en bij kamertemperatuur te bewaren, buiten het bereik van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270 kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,00 voor Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,95 op 26-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamine C met bioflavonoïden verwerkt in citruspulp. Vegecap (plantaardige cellulose) |
| Allergeneninformatie | Ingrediënten: Vitamine C met bioflavonoïden verwerkt in citruspulp en Vegan capsule (plantaardige cellulose) |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 capsules per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog en bij kamertemperatuur bewaren, buiten bereik van kinderen. |
| Fabrikant Naam | Together |
| Fabrikant Adres | verenigd koninkrijk |
| Voedingswaarde | Eén vegecap levert gemiddeld (NRV)Nutriënten Hoeveelheid NRV Vitamine C 140 mg 175% Bioflavonoïden 7 mg * NRV = Nutrient Reference Values. * Geeft geen NRV aan |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 15 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Veganistisch | Ja |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
Overige kenmerken
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 5060170530160 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Together - Citrus Vitamine C – 30caps SKU: 2270 aankoopt