Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules
- EAN: 8721143407892
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Magnesium is essentieel voor het ondersteunen van de botten, het verminderen van vermoeidheid, en het behouden van soepele spieren. Daarnaast speelt magnesium een belangrijke rol in het bevorderen van een heldere geest en een sterk gebit, terwijl het tevens de energiestofwisseling stimuleert. Deze Swanson Triple Magnesium complex 400mg capsules bieden een hoogwaardige bron van magnesium, samengesteld uit magnesiumoxide, magnesiumcitraat en magnesiumaspartaat.
Met een assortiment van 100 capsules per verpakking en 3 stuks in totaal, voorziet Swanson in een ruime voorraad van dit essentiële mineraal. De aanbevolen dagelijkse dosis is om één capsule per dag in te nemen met voldoende water, niet te gebruiken tijdens zwangerschap of borstvoeding, en buiten het bereik van kinderen te bewaren op een droge en koele plek.
Dankzij de geavanceerde formulering van Swanson en de hoogwaardige ingrediënten is dit product niet alleen effectief, maar ook veilig in gebruik. De familie achter Swanson, met meer dan 45 jaar ervaring in het leveren van hoogwaardige vitaminen en mineralen, staat garant voor kwaliteit en service. De fabrikant is gevestigd in Bulgarije, en voldoet aan strikte normen voor productie en kwaliteitscontrole.
Deze Swanson Triple Magnesium complex 400mg capsules zijn gluten-, kippenei-, lactose-, mosterd-, noten-, soja- en suikervrij, waardoor ze geschikt zijn voor een breed scala aan gebruikers. Met een maximale bewaartemperatuur van 18°C en een uitgebalanceerde formule, is dit supplement een waardevolle toevoeging aan een gezonde levensstijl.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,80 voor Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 30-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Voedingssupplement met mineralen. Magnesium (uit magnesiumoxide, magnesiumcitraat, magnesiumaspartaat), gelatine, antiklontermiddel (magnesiumstearaat), rijstmeel. |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij/Kippeneivrij/Lactosevrij/Mosterdvrij/Notenvrij/Sojavrij/Zonder toegevoegde suikers |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dosering: Volwassenen - 1 capsule per dag innemen met voldoende water. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Raadpleeg uw arts voordat u dit of enig ander product gebruikt als u medicijnen gebruikt of een medische aandoening heeft. Niet gebruiken als je zwanger bent of borstvoeding geeft. Bewaring: Bewaar op een droge plaats, op kamertemperatuur en buiten bereik van jonge kinderen. Gebruik het voedingssupplement niet als substituut voor een gevarieerde voeding. Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | >3 Maanden |
| Fabrikant Naam | Swanson |
| Fabrikant Adres | Bulgarije |
| Voedingswaarde | Voedingssupplement met mineralen. Magnesium (uit magnesiumoxide, magnesiumcitraat, magnesiumaspartaat), gelatine, antiklontermiddel (magnesiumstearaat), rijstmeel. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Antioxidant Ayurvedisch Collageen Colostrum Darmflora Huid haar nagels Kruiden en planten MSM preparaat |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Land van oorsprong | Bulgarije |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 3 x 100 Capsules |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 1 g |
| Energie (Kcal) | 1 kcal |
| Energie (kJ) | 1 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 1 g |
| Suikers | 1 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 1 g |
| Zetmeel | 1 g |
| Zout | 1 g |
EAN
| EAN | 8721143407892 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Swanson | Triple Magnesium complex 400mg | 100 Capsules | 3 stuks | 3 x 100 Capsules aankoopt