Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules
- EAN: 0087614012353
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:57:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Swanson Health Selenium 100mcg bevat hoogwaardige L-selenomethionine, waardoor het een uitstekende keuze is voor wie op zoek is naar een seleniumsupplement van topkwaliteit. Selenium is bekend om verschillende voordelen voor de gezondheid, waaronder het bevorderen van de kwaliteit van sperma, het ondersteunen van een gezond immuunsysteem en het beschermen van cellen tegen oxidatieve schade. Met de Seleen SeLECT® L-selenomethionine formule zorgt dit supplement ervoor dat je dagelijks de optimale hoeveelheid selenium binnenkrijgt.
Elke verpakking bevat 200 capsules, wat overeenkomt met een voorraad voor 3 tot 6 maanden, afhankelijk van je dagelijkse inname. Het aanbevolen gebruik is om dagelijks 1 capsule als voedingssupplement in te nemen. Swanson, een gerenommeerd merk op het gebied van vitamines en mineralen, staat bekend om zijn hoogwaardige producten tegen een betaalbare prijs. Met 45 jaar ervaring is Swanson een betrouwbare naam in de supplementenindustrie.
De ingrediënten van Swanson Health Selenium 100mcg zijn onder andere rijstbloem, gelatine en L-selenomethionine. Het supplement bevat per capsule 100 µg selenium, wat overeenkomt met 182% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid. Na opening dien je het goed afgesloten, koel en droog te bewaren op een plek buiten het bereik van kinderen. De fabrikant van dit product is Swanson Health, gevestigd aan Mars 10 in Heerenveen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 16,10 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,61. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | draagstof (rijstbloem), capsulewand (gelatine), L-selenomethionine |
| Allergeneninformatie | Zie label |
| Aantal artikelen in verpakking | 200 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1-2 keer per dag 1 capsule met water in. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Na openen goed sluiten. Koel, droog en buiten bereik van jonge kinderen bewaren. Voor batchcode/ten minste houdbaar tot einde: zie verpakking. |
| Fabrikant Naam | Swanson Health |
| Fabrikant Adres | Mars 10 Heerenveen |
| Voedingswaarde | Seleen 100 µg (182%)* |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Bulgarije |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 200 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 1 g |
| Energie (Kcal) | 1 kcal |
| Energie (kJ) | 1 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 1 g |
| Smaak | Zonder smaak |
| Suikers | 1 g |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 1 g |
| Zetmeel | 1 g |
| Zout | 1 g |
EAN
| EAN | 0087614012353 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Swanson Health Selenium 100mcg - 200 capsules aankoopt