Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care
- EAN: 0087614114996
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:57:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care is een ondersteunend supplement dat een combinatie biedt van populaire Ayurvedische kruiden zoals zure kers, schietwilg, kattenklauw en boswellia. Deze hele kruiden zorgen voor pure suppletie en ondersteunen de gewrichten op natuurlijke wijze. Elke capsule bevat hoogwaardige ingrediënten die zorgvuldig zijn geselecteerd voor maximale effectiviteit.
De aanbevolen dosering van Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care is eenvoudig: neem dagelijks één capsule met water in. Hierdoor kunt u gemakkelijk en op een natuurlijke manier de gezondheid van uw gewrichten ondersteunen. Swanson, al 45 jaar een voorloper op het gebied van vitamines en mineralen, staat garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
Het gebruik van dit supplement is geschikt voor volwassenen van elk geslacht en het bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong, waardoor het geschikt is voor zowel vegetariërs als veganisten. De capsules dienen op een koele, droge plaats bewaard te worden en buiten het bereik van kinderen.
Met Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care kiest u voor een natuurlijk en effectief supplement van hoge kwaliteit. Verzeker uzelf van soepele gewrichten en een actieve levensstijl met dit ondersteunende product van Swanson Health.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care is gemeten op 09-08-2025. De hoogste prijs was € 13,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | boswellia serrata hars, kattenklauwschors (Uncaria tomentosa), zure kers (Prunus cerasus L.), witte wilgenbast (Salix alba), andere ingrediënten: (gelatine, maltodextrine, magnesiumstearaat, siliciumdioxide, bruine rijstmeel) |
| Allergeneninformatie | Zie label |
| Aantal artikelen in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1 capsule per dag met water in. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Na openen goed sluiten. Koel, droog en buiten bereik van jonge kinderen bewaren. Voor batchcode/ten minste houdbaar tot einde: zie verpakking. |
| Fabrikant Naam | Swanson Health |
| Fabrikant Adres | Mars 10 Heerenveen |
| Voedingswaarde | Boswellia serrata hars 150 mgKattenklauw Schors 150 mgZure kersen 150 mgBast van de witte wilg 150 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Bulgarije |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 60 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
EAN
| EAN | 0087614114996 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Swanson Health Full Spectrum Herbal Joint Care aankoopt