Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g
- EAN: 5903933903590
- Categorie(n): Groene thee
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de OstroVit Matcha Groene Thee Poeder, een voedingssupplement dat je energie geeft en je kan helpen bij gewichtsverlies en reiniging. Dit poeder is gemaakt van Camellia sinesis L-bladeren in poedervorm, wat resulteert in Matcha groene thee. De cafeïne en waardevolle polyfenolen in dit supplement zorgen voor stimulerende effecten en ondersteunen een gezonde levensstijl.
Matcha, wat letterlijk thee in poedervorm betekent, staat bekend om zijn unieke eigenschappen dankzij het groeien in de schaduw van bamboe. Met een hoog gehalte aan actieve ingrediënten wordt Matcha beschouwd als een van de gezondste theeën ter wereld. Door te kiezen voor OstroVit Matcha Groene Thee Poeder, kies je voor een natuurlijk en gezond alternatief voor koffie of traditionele thee.
De OstroVit Matcha thee bevat maar liefst 375 mg waardevolle polyfenolen en 125 mg cafeïne per portie. Hierdoor kan het een stimulerend effect hebben en zelfs dienen als alternatief voor je ochtendkoffie. Naast het genieten van Matcha als drank, kun je het ook toevoegen aan verschillende gerechten zoals taarten, soepen, gelei, milkshakes en ijsjes. Een veelzijdig supplement dat gemakkelijk te bereiden is door simpelweg 5 maatlepels poeder toe te voegen aan 200-250 ml heet water en te roeren.
Wil je profiteren van de vele voordelen van Matcha groene thee en tegelijkertijd je zenuwstelsel ondersteunen, afvallen en je immuunsysteem versterken? Kies dan voor de OstroVit Matcha Groene Thee Poeder en geniet van de specifieke smaak en mooie lichtgroene kleur die zo geliefd is in Japan. Een gezonde toevoeging aan je dagelijkse routine waar je direct van kunt genieten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g kopen voor de prijs van € 11,52. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,95 voor Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g is gemeten op 31-01-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie Beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie Beschrijving |
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Gebruiksaanwijzing | Zie Beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie Beschrijving |
| Fabrikant Naam | OstroVit |
| Fabrikant Adres | OstroVit |
| Voedingswaarde | Zie Beschrijving |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Groene thee |
| Substantie | Poeder |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 25/11/2023 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Zie Beschrijving |
| Inhoud | 100 g |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
EAN
| EAN | 5903933903590 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Supplementen - Matcha Groene Thee Poeder - 100 g - Vegan - OstroVit - 100 g aankoopt