Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g
- EAN: 5903933906010
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:54:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal het meeste uit je dagelijkse dieet met OstroVit Lion's Mane Extract van 50 g. Dit hoogwaardige voedingssupplement zit boordevol natuurlijke kracht dankzij het 100% pure Lion's Mane extract, gestandaardiseerd op 30% polysachariden. Elke portie van 2 maatschepjes levert 500 mg van dit extract, wat essentieel is om een gebalanceerd immuunsysteem te ondersteunen en je algehele gezondheid te bevorderen.
Dit poederformaat is superhandig, want je kunt het eenvoudig toevoegen aan je favoriete drankjes of smoothies. Met 50 gram per verpakking, geniet je van maar liefst 100 porties die jouw welzijn een boost zullen geven. Bovendien is OstroVit Lion's Mane Extract perfect voor vegetariërs en veganisten, aangezien het volledig vrij is van dierlijke ingrediënten en conserveermiddelen.
Lion's Mane, afkomstig uit Azië, staat bekend om zijn voedzame eigenschappen en subtiele smaak. Met dit supplement ondersteun je niet alleen je immuunsysteem dankzij de hoge concentratie polysachariden, maar geef je je lichaam ook de natuurlijke kracht en vitaliteit die het verdient. Voeg dagelijks twee maatschepjes (5 g) toe aan je drank of smoothie voor optimale resultaten.
Met een maximale bewaartemperatuur van 25°C, is dit supplement geschikt voor zowel mannen als vrouwen. Het is een 100% veganistisch product in een handige verpakking van 50 g dat geen allergenen bevat. Ervaar de kracht van de natuur met OstroVit Lion's Mane Extract en geef jezelf de ondersteuning die je nodig hebt voor een gezonde levensstijl!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g is gemeten op 18-05-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Poeder |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie Beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie Beschrijving |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie Beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie Beschrijving |
| Fabrikant Naam | OstroVit |
| Fabrikant Adres | scheepmakerstraat 1C2 |
| Voedingswaarde | Zie Beschrijving |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Poeder |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1x 50g |
| Inhoud | 50 g |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 5903933906010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Supplementen - Lion's Mane Extract - Vegan - 50g - OstroVit - 50 g aankoopt