Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos
- EAN: 8720648454523
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:55:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
OstroVit Zoethout VEGE is een voedingssupplement dat bekend staat om zijn unieke geneeskrachtige eigenschappen. Dit supplement bevat een gestandaardiseerd Glycyrrhiza glabra L-wortelextract, rijk aan triterpeen-saponinen en andere heilzame verbindingen.
De Licorice VEGE-capsules ondersteunen uw immuunsysteem, hebben ontstekingsremmende en antivirale eigenschappen, en helpen bij spijsverteringsproblemen. Bovendien dragen ze bij aan een gezonde huidconditie en kunnen ze klachten gerelateerd aan menopauze verminderen.
Dankzij het gebruik van het zoethoutwortelextract gestandaardiseerd voor 20% glycyrrhizinezuur, bent u verzekerd van een constante dosis actieve stoffen in elke capsule. Bovendien zijn de OstroVit Licorice VEGE-capsules geschikt voor vegetariërs en veganisten, aangezien ze 100% plantaardig zijn.
Neem dagelijks 1 capsule van dit supplement voor optimale ondersteuning van uw gezondheid. Raadpleeg uw arts voordat u dit product gebruikt als u allergieën heeft of medicatie gebruikt. Bewaar de capsules buiten het bereik van kinderen en geniet van de voordelen van natuurlijke zoethoutwortel in een handige supplementvorm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
- Op dit moment is Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 05-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie Beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie Beschrijving |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie Beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie Beschrijving |
| Fabrikant Naam | OstroVit |
| Fabrikant Adres | scheepmakerstraat 1C2 |
| Voedingswaarde | Zie Beschrijving |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Zie Beschrijving |
| Inhoud | 45 g |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
Overige kenmerken
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720648454523 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Supplementen - Licorice 400mg - Vegan - 90 Capsules - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos aankoopt