Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig
- EAN: 8720289963910
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:55:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Onze Shilajit Capsules zijn een waardevolle aanvulling op uw gezondheidsroutine. Elke capsule bevat 450 mg zuiver plantaardig Shilajit poeder, ook bekend als Mumijo of Asphaltum, afkomstig uit het Himalaya gebergte. Vanwege de heilzame werkingen op de gezondheid wordt Shilajit al eeuwenlang gewaardeerd in de Ayurveda. Deze capsules zijn ideaal voor vegetariërs en veganisten, aangezien de capsule 100% plantaardig is.
De capsules zijn eenvoudig in te nemen, met als aanbevolen dosis 2 capsules per dag bij de maaltijd met water. Als u moeite heeft met het doorslikken van capsules, kunt u deze openbreken en het poeder mengen met vruchtensap, smoothies of yoghurt. Deze capsules zijn vrij van allergenen, lactose en hulpstoffen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende dieetwensen.
Naast het bevorderen van een goede werking van de urinewegen en prostaat, ondersteunen Shilajit capsules ook het geheugen, verhogen ze de vitaliteit en dragen ze bij aan het behoud van gezonde cellen en weefsels. Bovendien zijn deze capsules gemakkelijk op te bergen, aangezien ze door de brievenbus passen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig kopen voor de prijs van € 34,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig is gemeten op 09-11-2025. De hoogste prijs was € 35,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Shilajit Poeder, Asphaltum 100% |
| Allergeneninformatie | Shilajit Poeder, Asphaltum 100% |
| Aantal stuks in verpakking | 180 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen 2 capsules per dag, één- of tweemaal daags, bij de maaltijd met water innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Moeite met het slikken van capsules? Breek deze dan open en meng het poeder met vruchtensap, smoothies of yoghurt. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar dit product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | Minature |
| Fabrikant Adres | B-C, Sumel Business Park 5, Asarwa, Ahmadabad, India |
| Voedingswaarde | 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | India |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 180 capsules met 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule |
| Inhoud | 90 g |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.01 g |
| Energie (Kcal) | 0.175 kcal |
| Energie (kJ) | 0.7322 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0.25 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 90 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0.05 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720289963910 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Shilajit Capsules 180 stuks - 450mg Shilajit Poeder per Vega Capsule - Mumijo, Asphaltum - 100% Plantaardig aankoopt