RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules
- EAN: 8720648373923
- Categorie(n): Vitamine D3
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:56:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
RS Nutrition The Real Vitamine D3 3000 is een hoogwaardig vitamine D3 supplement dat de meest effectieve vorm van vitamine D bevat. Met 75 mcg/3000 IU per capsule draagt dit supplement bij aan het verhogen van de opname van calcium in de botten, wat essentieel is voor sterke en gezonde botten. Daarnaast heeft vitamine D een positieve invloed op het immuunsysteem, wat bijdraagt aan een goede algehele gezondheid.*
De capsules zijn samengesteld met extra vierge olijfolie en vitamine D3 (cholecalciferol), verpakt in capsulewanden van rundergelatine, glycerine en water. Dit supplement is hypoallergeen en geschikt voor volwassenen in verschillende levensfasen, zoals senioren 65+, volwassenen en tijdens de overgang. Met een verpakking van 90 capsules is het gemakkelijk in te nemen als voedingssupplement, bij voorkeur tijdens een maaltijd.*
Voor optimale resultaten wordt aanbevolen om dagelijks 1 capsule in te nemen, tenzij anders geadviseerd door een gezondheidsprofessional. Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse dosering niet te overschrijden. Bewaar dit product op een koele, donkere en droge plaats, en buiten het bereik van kinderen. Elke capsule bevat 75 mcg vitamine D3, wat overeenkomt met 3000 IE.
RS Nutrition The Real Vitamine D3 3000 is van Nederlandse oorsprong en wordt vervaardigd door Nova Vitae. De verpakking heeft afmetingen van 65 mm (breedte) x 110 mm (hoogte) x 65 mm (lengte) en bevat in totaal 18 g aan voedingsstoffen. Dit product is niet veganistisch en heeft geen bijsluiter toegevoegd. De taal van de instructies is in het Nederlands en het NUT-nummer is niet van toepassing. De EAN-code van het product is 8720648373923.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Extra vierge olijfolie, capsulewand (rundergelatine, glycerine en water) en vitamine D3 (cholecalciferol). |
| Allergeneninformatie | Dit product is hypoallergeen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen nemen als voedingssupplement dagelijks 1 capsule bij voorkeur bij een maaltijd in tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, donker, droog en buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Nova Vitae |
| Fabrikant Adres | Elleboog 1, 6713 KP, Ede |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine D3 |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen Overgang |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | N.V.T. |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 18 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 65 mm |
EAN
| EAN | 8720648373923 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je RS Nutrition - The Real Vitamine D3 - 3000 - 90 capsules aankoopt