Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules
- EAN: 8719128936710
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:56:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Royal jelly, ook bekend als koninginnegelei, is een speciale stof die door werkbijen wordt geproduceerd en exclusief aan de koningin van de bijenkolonie wordt gevoerd. Deze bijzondere substantie zit boordevol vitamines, mineralen, enzymen, aminozuren en andere waardevolle voedingsstoffen. Met één vegetarische capsule krijg je de equivalent van 1000 mg verse koninginnegelei binnen, waardoor je kunt profiteren van de vele gezondheidsvoordelen die dit natuurlijke product te bieden heeft.
Deze royal jelly capsules zijn een natuurlijk powerboost en bevatten 4% HDA, een belangrijke bioactieve stof die bijdraagt aan de algehele gezondheid. Bovendien krijg je nu 30% korting bij aankoop van 4 verpakkingen, zodat je voordelig kunt genieten van de heilzame werking van koninginnegelei. De handige verpakking van dit product past bovendien gewoon door de standaard brievenbus, en je bestelling wordt snel en gratis bezorgd binnen Nederland.
Let op: deze capsules vormen een voedingssupplement en zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Raadpleeg bij ziekte, medicijngebruik, zwangerschap of borstvoeding altijd eerst een deskundige voordat je supplementen gaat gebruiken. Een gezonde levensstijl blijft belangrijk, inclusief gevarieerde voeding waarbij supplementen een aanvulling kunnen zijn.
De capsules zijn samengesteld uit royal jelly, HPMC-cellulose, cellulose als vulstof en magnesiumstearaat als antiklontermiddel. Deze capsules bevatten geen allergenen en zijn dan ook geschikt voor veganisten. Volg de gebruiksaanwijzing en neem dagelijks 2 capsules tijdens of direct na een maaltijd in voor optimaal resultaat. Bewaar de verpakking goed afgesloten, droog, koel en buiten het bereik van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules kopen voor de prijs van € 20,12. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,56 voor Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,39. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Royal jelly, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem dagelijks 2 capsules tijdens of vlak na een maaltijd |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | Royal jelly, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 1000 mg |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
EAN
| EAN | 8719128936710 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Royal Jelly | 1000 mg | 60 vegetarische capsules aankoopt