Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab
- EAN: 8710267781568
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:56:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Royal Green Multi Man voedingssupplementen zitten boordevol natuurlijke bestanddelen die essentiële vitaminen en mineralen leveren die een man nodig heeft. De vitamine C in deze multi is afkomstig van Acerola bessen, terwijl verschillende B-vitaminen uit een unieke mix van Guave, Holy basil en Citroenschil komen. Selenium, een ander belangrijk mineraal, wordt gewonnen uit mosterdzaad. Naast deze essentiële voedingsstoffen bevat de multi maar liefst 17 verschillende superfoods, zoals Gember, Geelwortel, Groene thee, Zwarte bessen, Blauwe bosbessen, Spirulina, Granaatappel, en nog veel meer. Deze voedingssupplementen zijn op een ethische manier verbouwd, zonder het gebruik van bestrijdingsmiddelen.
De Royal Green Multi Man is een unieke mix van vitaminen, mineralen, superfoods, kruiden, paddenstoelen en plantenextracten. Meer dan 97% van de zorgvuldig geselecteerde voedingsstoffen in deze multi zijn plantaardig en geteeld zonder bestrijdingsmiddelen. De overige 3% bestaat uit vitamine D3 en enkele mineralen die de multi compleet maken. Deze voedingssupplementen hebben een houdbaarheidsdatum tot 31 mei 2020.
Deze voedingssupplementen van Royal Green vormen een uitstekende aanvulling op de dagelijkse voeding voor mannen. De tabletten zijn makkelijk in te nemen en kunnen het beste bij een maaltijd worden ingenomen, 2-4 tabletten per dag, tenzij anders voorgeschreven door een arts of therapeut. Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse dosering niet te overschrijden.
Het voedingssupplement is van het type multivitaminen en is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. Het is volledig veganistisch en afkomstig uit Europa. De verpakking bevat 60 tabletten en weegt 0,12 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 57 mm (breedte) x 56 mm (hoogte) x 106 mm (lengte). Het product heeft een uniek NUT-nummer van 8710267781568 en heeft geen bijsluiter bijgesloten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab kopen voor de prijs van € 33,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,45 voor Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab is gemeten op 13-12-2024. De hoogste prijs was € 40,89 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 19,44. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Aardpeer (Helianthus tuberosus), Tapioca zetmeel, Calciumcarbonaat (van eierschalen) (Eieren), Vitamine C (ascorbinezuur van acerola (Malpighia glabra)), Tomatensap (Solanum lycopersicum) poeder, Blaaswier (Fucus vesiculosus), Antiklontermiddel (Bijenwas), Amerikaanse ginseng (Panax quinquefolius), Zwarte bes (Ribes nigrum), Blauwe bosbes (Vaccinium myrtillus), Granaatappel (Punica granatum), Rozewortel (Rhodiola rosea) extract, Groene thee (Camellia sinensis) extract, Echte ginseng (Panax ginseng), Siberische ginseng (Eleutherococcus senticosus), Spirulina (Arthrospira platensis), Vitamine E (d-alfa-tocoferylsuccinaat), Zinkcitraat, Gember (Zingiber officinale) extract, Druivenpit (Vitis vinifera) extract, Geelwortel (Curcuma longa), Vitamine B5 (pantotheenzuur uit voedingsmatrix), Vitamine B3 (nicotinezuur uit voedingsmatrix), Vitamine B1 (thiamine HCl uit voedingsmatrix), Vitamine B6 (pyridoxine HCl uit voedingsmatrix), Vitamine B2 (riboflavine uit voedingsmatrix), Reishi (Ganoderma lucidum), Cordyceps (Ophiocordyceps sinensis), Maitake (Grifola frondosa), Shii-take (Lentinus edodes), Mangaancitraat, Kopergluconaat, Vitamine A (bètacaroteen), Foliumzuur (folaat uit voedingsmatrix), Chroomchloride, Selenium (selenomethionine uit mosterdzaad (Brassica nigra)) (Mosterd), Molybdeen (natriummolybdaat), Biotine, Vitamine K2 (Menachinon-7), Vitamine D3 (cholecalciferol), Vitamine B12 (methylcobalamine uit voedingsmatrix). |
| Allergeneninformatie | Zie verpakking |
| Aantal artikelen in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2-4 tabletten per dag, liefst bij een maaltijd, tenzij anders voorgeschreven door arts of therapeut. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie verpakking |
| Fabrikant Naam | Royal Green |
| Fabrikant Adres | Zie verpakking |
| Voedingswaarde | Geen taal |
Productinformatie
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Tablet |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | 8710267781568 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 0 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Verpakking breedte | 57 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 106 mm |
EAN
| EAN | 8710267781568 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Royal Green Voedingssupplementen Royal Green Multi man 60tab aankoopt