ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS
- EAN: 8710267034244
- Categorie(n): Vitamine D3
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de kracht van Royal Green Bio Vitamin D3 60 Vcaps, een supplement met 100% gecertificeerd biologische ingrediënten. Deze formule bevat vitamine D3, afkomstig uit echt rendiermosextract, dat bekend staat om zijn hoge biologische beschikbaarheid. Eén capsule per dag voorziet je van 25 mcg vitamine D3, vrij van vulstoffen en geschikt voor veganisten.
Royal Green Bio Vitamin D3 is verrijkt met biologische blauwe bosbesblad en baobab. Blauwe bosbesblad, vaak over het hoofd gezien, bevat waardevolle eigenschappen en wordt al eeuwenlang toegepast in de fytotherapie. Baobab vruchtenpulp, afkomstig van de baobabboom die bekend staat als de Apenbroodboom, is een belangrijke voedingsbron in Afrika vanwege zijn hoge vezelgehalte.
Naast het ondersteunen van de normale calciumgehalten in het bloed en de gezondheid van botten en tanden, draagt vitamine D3 ook bij aan het immuunsysteem en de spierfunctie. Bovendien kan het helpen om het risico op vallen te verminderen, gerelateerd aan houdingsinstabiliteit en spierzwakte, vooral bij volwassenen vanaf 60 jaar.
Met Royal Green Bio Vitamin D3 kies je voor een natuurlijk supplement in een donker glazen verpakking, geproduceerd in Europa om optimale bescherming te bieden tegen invloeden van zuurstof, vocht en licht. Voeg dit supplement toe aan je dagelijkse routine en ondersteun je algehele gezondheid op een duurzame en biologische manier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS kopen voor de prijs van € 22,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
- Op dit moment is ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS is gemeten op 24-09-2025. De hoogste prijs was € 29,00 op 05-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ingrediënten: blauwe bosbesblad* (Vaccinium myrtillus), baobab vruchtenpulp* (Adansonia digitata), capsule/ verdikkingsmiddel: hydroxypropylmethylcellulose, verdikkingsmiddel: arabische gom*, echt rendiermosextract* (Cladonia rangiferina). *= gecertificeerd biologisch |
| Allergeneninformatie | Ingrediënten: blauwe bosbesblad* (Vaccinium myrtillus), baobab vruchtenpulp* (Adansonia digitata), capsule/ verdikkingsmiddel: hydroxypropylmethylcellulose, verdikkingsmiddel: arabische gom*, echt rendiermosextract* (Cladonia rangiferina). *= gecertificeerd biologisch |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Gebruik: 1 capsule per dag, liefst bij een maaltijd. Voedingssupplementen mogen niet als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding en van een gezonde levensstijl gebruikt worden. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden. Koel en droog bewaren, buiten het bereik van jonge kinderen. Zoals bij elk voedingssupplement: raadpleeg voor gebruik een deskundige in geval van ziekte of medicijngebruik. Niet geschikt voor kinderen onder de 18 jaar. Niet gebruiken tijdens de zwangerschap en lactatie. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Frenchtop Natural Care Products BV P.O. Box 482, 1620 AL Hoorn The Netherlands |
| Fabrikant Adres | Frenchtop Natural Care Products BV P.O. Box 482, 1620 AL Hoorn The Netherlands |
| Voedingswaarde | Zie foto voedingswaarde |
Productinformatie
| Type vitamine | Vitamine D3 |
| Substantie | Capsule |
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| Verpakking breedte | 11.00 cm |
| Verpakking hoogte | 11.00 cm |
| Verpakking lengte | 11.00 cm |
EAN
| EAN | 8710267034244 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je ROYAL GREEN BIO VITAMIN D3 60 VCAPS aankoopt