Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters
- EAN: 8719992664313
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:20:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bent u op zoek naar een alternatieve methode voor het innemen van CBD zonder de smaak van olie te hoeven proeven of de juiste dosering te vinden? Dan zijn de Renova CBD pleisters met maar liefst 64mg CBD per stuk wellicht de oplossing die u zoekt. Deze pleisters zijn smaakloos en bieden een gelijkmatige dosering gedurende 8-10 uur, waardoor ze uiterst effectief en gemakkelijk te gebruiken zijn. Bovendien hebben ze een hoge biobeschikbaarheid van 90-95%, wat betekent dat ze efficiënter zijn dan de meeste oliën of capsules op de markt. Een doosje bevat in totaal 32 pleisters, wat overeenkomt met 2048 mg CBD, vergelijkbaar met een flesje 20% CBD olie van 10ml.
Voor ouders die hun kinderen CBD willen laten innemen, maar moeite hebben vanwege de smaak of grootte van capsules, kunnen deze CBD pleisters een uitkomst bieden. Door de pleisters eenvoudig te knippen, kunt u de dosering gemakkelijk aanpassen voor uw zoon of dochter. Daarnaast zijn de pleisters legaal verkrijgbaar in Nederland en bevatten ze naast CBD ook andere actieve cannabinoïden, zoals CBN, CBC en CBG, met een verwaarloosbaar THC-gehalte dat geen psychoactieve effecten veroorzaakt.
De pleisters zijn voorzien van duidelijke instructies voor gebruik; plak een pleister direct op de huid en verwijder deze na 8-10 uur. Het is belangrijk om de pleister op een droge en niet-behaarde huid te plaatsen voor optimale werking. Daarnaast dient u de pleisters op een donkere en koele plaats te bewaren om de kwaliteit te behouden. Met een maximale bewaartemperatuur van 18°C en een verpakking van 32 stuks, zijn deze CBD pleisters een handige en effectieve manier om CBD op te nemen zonder de nadelen van traditionele oliën of capsules.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters kopen voor de prijs van € 35,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,50 voor Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 35,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ca. 64mg hennepextract met CBD per pleister. |
| Allergeneninformatie | De pleisters bevatten geen latex. Zelden allergische reactie op medische lijm of penetratieversterker. |
| Aantal stuks in verpakking | 32 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Plak een pleister (of meerdere) direct op de huid en verwijder deze na 8-10 uur. Kies bij voorkeur een plek op het lichaam waar wrijvende kleding de pleister niet hindert. Ook mag de huid niet vet zijn en niet te behaard. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op een donkere, koele plaats. |
| Fabrikant Naam | Vitaa B.V. |
| Fabrikant Adres | Vitaa B.V. Someren |
| Voedingswaarde | Niet geschikt voor inname. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Smaak | Zonder smaak Zonder |
| Levensfase | Baby Kinderen Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 1 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 32 stuks pleisters, in vier sachets van 8 stuks pleisters verpakt, met per pleister 64mg CBD |
| Inhoud | 32 g |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 105 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 11 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719992664313 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Renova CBD pleisters (64mg cannabidiol per pleister - 32 stuks) - hennep pleisters aankoopt