Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep
- EAN: 8719992664122
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:54:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Renova CBD-capsules 15% met kurkuma bieden een betrouwbare en effectieve manier om CBD van de hoogste kwaliteit te ervaren. Geproduceerd in Colorado, Verenigde Staten, met behulp van innovatieve wetenschappelijke technieken, garanderen deze capsules een optimale opname van actieve ingrediënten dankzij nanotechnologie. Dit betekent dat u kunt genieten van een krachtige dosis CBD zonder THC.
Deze capsules bevatten een full-spectrum CBD-olie, waarbij alle cannabinoïden en terpenen behouden zijn gebleven, behalve de THC die volledig is verwijderd. Hierdoor zijn ze breed inzetbaar en bieden ze diverse voordelen, waaronder antioxidante en ontstekingsremmende eigenschappen. De capsules zijn gemaakt van hennepplanten met een hoog CBD-gehalte, die duurzaam en biologisch zijn gekweekt.
De CBD-capsules van Renova zijn ontworpen voor maximale opname, dankzij het unieke productieproces met nanotechnologie. Hierdoor wordt maar liefst 50% van de actieve ingrediënten effectief opgenomen in het lichaam, waardoor ze vele malen krachtiger zijn dan traditionele CBD-capsules. Bovendien zijn deze capsules makkelijk in te nemen en mee te nemen, perfect voor onderweg.
Alle CBD-producten van Renova worden uitvoerig getest om de hoogste kwaliteit en puurheid te garanderen. De producten zijn vrij van oplosmiddelen, zware metalen en pesticiden. Bovendien voldoen ze aan de strenge wettelijke eisen van Colorado, de Verenigde Staten en Nederland, en worden ze gecontroleerd door zowel intern als extern laboratorium.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep kopen voor de prijs van € 33,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,50 voor Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 33,50 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Softgel |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Polysorbaat emulgatoren, gefractioneerde kokosolie (MCT), full spectrum CBD-olie (0,0% THC), betà-caryofylleen, curcuminoïden. Softgel capsule: gelatine (rund), glycerine, water. Elke capsule bevat 25mg CBD en 10mg kurkuma. |
| Allergeneninformatie | Geen. |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1-4 capsules per dag innemen met water. Bij voorbkeur tijdens of na een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op een donkere, koele plaats, bij kamertemperatuur. |
| Fabrikant Naam | Vitaa B.V. |
| Fabrikant Adres | Laan ten Roode 2 5711GC Someren |
| Voedingswaarde | Geen voedingswaarde afgegeven door de producent |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Softgel |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Kinderen Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 1 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 30 CBD met kurkuma softgel capsules. Een capsule bevat 25mg CBD en 10mg kurkuma. |
| Inhoud | 22 g |
| Verpakking breedte | 82 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 101 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 44 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719992664122 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Renova CBD capsules 15% met kurkuma - 25mg CBD + 10 mg kurkuma - cannabidiol - hennep aankoopt