Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep
- EAN: 8719992664115
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Renova CBD-capsules zijn een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbare en effectieve CBD-olie van de hoogste kwaliteit. Geproduceerd in Colorado door middel van geavanceerde wetenschappelijke technieken, zijn deze softgel capsules volledig full-spectrum, wat betekent dat alle actieve ingrediënten, waaronder meer dan 40 cannabinoïden en terpenen, behouden blijven, terwijl THC volledig wordt geëlimineerd. Dit maakt de capsules zeer breed inzetbaar en uiterst veilig.
Wat deze CBD-capsules van Renova uniek maakt, is het feit dat ze 0,0% THC bevatten, waardoor gebruikers nooit bijwerkingen of psychoactieve effecten hoeven te vrezen. Dit betekent dat u met een gerust hart kunt autorijden en sporten, zonder zich zorgen te maken over eventuele problemen bij een drugstest. Bovendien zijn de capsules zeer handig mee te nemen en in te nemen, waardoor ze ideaal zijn voor onderweg.
Het productieproces van Renova's softgel capsules maakt gebruik van geavanceerde nanotechnologie, wat resulteert in een veel efficiëntere opname van de CBD-olie in vergelijking met andere producten op de markt. De hennepplanten worden op natuurlijke wijze geteeld, zonder het gebruik van schadelijke stoffen, en alle THC wordt zorgvuldig verwijderd, waardoor de capsules volledig veilig zijn en voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep kopen voor de prijs van € 32,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,50 voor Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 32,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Softgel |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Polysorbaat emulgatoren, gefractioneerde kokosolie (MCT), full spectrum CBD-olie (0,0% THC), betà-caryofylleen. Softgel capsule: gelatine (rund), glycerine, water. Elke capsule bevat 25mg CBD. |
| Allergeneninformatie | Geen. |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1-4 capsules per dag innemen met water. Bij voorkeur tijdens of na een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op een donkere, koele plaats bij kamertemperatuur. |
| Fabrikant Naam | Vitaa B.V. |
| Fabrikant Adres | Laan ten Roode 2 5711GC Someren |
| Voedingswaarde | Geen voedingswaarde afgegeven door de producent |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Softgel |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Kinderen Volwassenen Overgang Senioren 65+ |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 1 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 30 softgel capsules met 25mg CBD per capsule |
| Inhoud | 22 g |
| Verpakking breedte | 82 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 101 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 1 kcal |
| Energie (kJ) | 4.2 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 38 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719992664115 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Renova CBD capsules 15% - 25mg CBD - cannabidiol - hennep aankoopt