Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules
- EAN: 8720618895059
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:56:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Quercetine is een belangrijke bioflavonoïde die vaak voorkomt in citrusvruchten, uien en aardappelen. Helaas kan tijdens het kookproces tot wel 90% van de quercetine verloren gaan, waardoor het lastig kan zijn om voldoende van deze voedingsstof binnen te krijgen.
Om toch voldoende quercetine binnen te krijgen, kan het nuttig zijn om een supplement te nemen. Dit quercetine supplement is verrijkt met zink en selenium, beide mineralen die de weerstand ondersteunen. Hierdoor is dit product een aanrader voor iedereen die zijn immuunsysteem een boost wil geven.
Deze verpakking bevat 60 vegetarische capsules, die elk een combinatie van quercetine, zink en selenium bevatten. Het product is veganistisch en bevat geen bekende allergenen, waardoor het geschikt is voor een breed publiek.
Het wordt aanbevolen om dagelijks 1 tot 2 capsules in te nemen met water. Het is belangrijk om de aanbevolen dosering niet te overschrijden en bij twijfel altijd een arts of apotheker te raadplegen. Een gezonde levensstijl en gevarieerde voeding blijven echter essentieel, ook wanneer je dit voedingssupplement gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering (2 vcaps): Mineralen, Zink (Bisglycinaat) 15 mg (150%*), Selenium (L-selenomethionine) 110 mcg (200%*), Overig, Quercetine (Dihydraat) 500 mg.(* Referentie Inname). Voedingssupplement. Categorie: Overig. Ingredienten: Quercetine dihydraat, HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), microcrystallijne cellulose (E460i, vulstof), mineralen, calcium gebonden vetzuren (antiklontermiddel), silicium dioxide (E551, antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tot 2 daags 1 capsule innemen met water. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Raadpleeg uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van medicijnen. Een gezonde leefstijl is van belang. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur bewaren |
| Fabrikant Naam | Mr. and Mrs. Green |
| Fabrikant Adres | Delftseplein 28, 3013 AA Rotterdam |
| Voedingswaarde | Zie ingrediënten |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 21 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 vegetarische capsules |
| Inhoud | 40 g |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720618895059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Quercetine - met Zink & Vitamine C - 60 Capsules aankoopt