Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine
- EAN: 8720615791712
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:57:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met PURE Joint Complex, een unieke formule die jouw gewrichten ondersteunt met 180 vegan capsules vol krachtige ingrediënten zoals Glucosamine, MSM en Chondroïtine. Deze mix is speciaal samengesteld om jouw kraakbeen gezond te houden en de normale collageenvorming te bevorderen dankzij de toegevoegde vitamine C.
Wat PURE Joint Complex echt bijzonder maakt, is niet alleen de effectieve formule, maar ook de trots op de veganistische samenstelling. Dit betekent dat het supplement geschikt is voor diverse dieetwensen en gemoedsrust biedt aan milieubewuste consumenten. Bovendien bevat het Bromelaïne, een natuurlijk enzym uit ananas, en uiteraard vitamine C.
Kies je voor PURE Joint Complex, dan kies je voor kwaliteit en ondersteuning voor jouw actieve levensstijl. Met 180 capsules per potje is dit supplement ideaal voor langdurig gebruik en kun je rekenen op eerlijke en hoogwaardige ingrediënten. Dankzij de vriendelijke vegan formule draag je niet alleen zorg voor jezelf, maar ook voor de planeet.
Voor een optimale ondersteuning kun je PURE Joint Complex combineren met andere producten van PURE, zoals de Multivitamine en Omega-3. Op die manier haal je het beste uit jouw supplementen en maximaliseer je de voordelen voor jouw lichaam en gezondheid. Bestel vandaag nog jouw PURE Joint Complex bij Body Supplies en investeer in een actief en gezond leven!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine kopen voor de prijs van € 16,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,55 voor Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 16,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,35. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | "Glucosaminesulfaat 1500 mg, Chondro&" |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal artikelen in verpakking | 180 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1 maal daags 4 capsules met water. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en droog bewaren, buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Body Supplies |
| Fabrikant Adres | Koperhoek 142, 3162 LA Rhoon, T. +31180 721 768 |
| Voedingswaarde | Per serving: 4 capsules | Glucosaminesulfaat 1500 mg, Chondroï tinesulfaat 800 mg, MSM 400 mg, Bromelaine 100 mg, Vitamine c 80 mg HPMC capsules, microkristalijne cellulose 101 en magnesiumstearaat. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Capsule |
| Land van oorsprong | Europa |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 0.176 kg |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| Verpakking breedte | 6.9 cm |
| Verpakking hoogte | 12.1 cm |
| Verpakking lengte | 6.9 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Zonder smaak |
| Suikers | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720615791712 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pure. Joint Complex - 180 vegan capsules - Glucosamine - MSM - Chrondroitine aankoopt