Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig
- EAN: 8720289963255
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:56:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Psyllium Capsules zijn een natuurlijk voedingssupplement dat de darmwerking bevordert en de stoelgang stimuleert. Elke capsule bevat 450mg zuiver plantaardig Psyllium poeder, afkomstig van de plantensoort Plantago ovata, Indische psyllium. De capsules zijn gevuld met psylliumvezels die tot twintig keer hun eigen gewicht aan vocht kunnen opnemen, waardoor ze de reiniging van de darmen ondersteunen en zorgen voor een soepelere darminhoud. Deze supplementen zijn vrij van allergenen, lactose en hulpstoffen, waardoor ze geschikt zijn voor vegetariërs en veganisten.
De Psyllium Husk Capsules zijn verpakt in handige, hersluitbare stazakken die door de brievenbus passen. De vegetarische capsules zijn gemaakt van hydroxypropyl methylcellulose (HPMC), een plantaardig ingrediënt dat ervoor zorgt dat u het poeder niet proeft. Het aanbevolen gebruik is 2 capsules per dag, bij voorkeur bij de maaltijd met water innemen. Indien nodig kunnen de capsules geopend worden en het poeder gemengd worden met vruchtensap, smoothies of yoghurt.
Hoewel Psyllium Husk Capsules over het algemeen goed verdragen worden, kunnen er bijwerkingen optreden zoals een opgeblazen gevoel of buikpijn. Het is belangrijk om voldoende water te drinken bij het innemen van de capsules om deze bijwerkingen te minimaliseren. Het product moet buiten het bereik van jonge kinderen worden bewaard, op een droge plaats bij kamertemperatuur. Bij eventuele bijwerkingen wordt geadviseerd om een deskundige te raadplegen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig kopen voor de prijs van € 12,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,90 voor Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule |
| Allergeneninformatie | Psyllium Husk Powder, Plantago Ovata |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen 2 capsules per dag, één- of tweemaal daags, bij de maaltijd met water innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Moeite met het slikken van capsules? Breek deze dan open en meng het poeder met vruchtensap, smoothies of yoghurt |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar dit product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | Minature |
| Fabrikant Adres | B-C, Sumel Business Park 5, Asarwa, Ahmadabad, India |
| Voedingswaarde | Psyllium Husk Powder, Plantago Ovata |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | India |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 180 capsules met 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule |
| Inhoud | 30 g |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.025 g |
| Energie (Kcal) | 0.175 kcal |
| Energie (kJ) | 0.7322 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0.4 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0.35 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720289963255 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Psyllium Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Psylliumvezels per Vega Capsule - Psyllium Husk - Plantago Ovata - 100% Plantaardig aankoopt