Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement
- EAN: 8713827017503
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:54:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Plantina Osteocare is een krachtig multi preparaat voedingssupplement in de vorm van tabletten, met een verpakking van 90 stuks. Dit supplement is speciaal samengesteld om te voorzien in de behoefte aan essentiële vitaminen en mineralen die belangrijk zijn voor de botten en het skelet.
Elke tablet bevat een uitgebalanceerde mix van vitamines, waaronder vitamine B-complex, C, D3 en K2, samen met mineralen zoals calcium, magnesium, mangaan en zink. Deze combinatie draagt bij aan het behoud van sterke botten en ondersteunt de normale werking van het skelet en het kraakbeen.
Plantina Osteocare is ideaal voor volwassenen en kan helpen om eventuele tekorten aan belangrijke voedingsstoffen aan te vullen. Het supplement is eenvoudig in te nemen volgens de gebruiksaanwijzing: 3 maal daags 1 tablet, tenzij anders voorgeschreven door een arts of therapeut.
Dit product bevat geen allergenen, met uitzondering van vis. Het wordt aanbevolen om de tabletten buiten het bereik van kinderen te bewaren, op een droge en koele plaats. De fabrikant, Plantina, staat bekend om zijn hoogwaardige supplementen en is gevestigd in Amersfoort, Nederland.
Kortom, met Plantina Osteocare investeer je in de gezondheid van je botten en gewrichten door middel van een goed uitgebalanceerd voedingssupplement dat speciaal is samengesteld voor optimale ondersteuning van het skelet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Webvitaal
- Bij Bol.com kun je Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement kopen voor de prijs van € 35,88. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
- Op dit moment is Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,97 voor Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 35,96 op 08-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per 3 tabletten<br />Vitamine B1 (thiamine HCl) 1,5 mg 136% RI<br />Vitamine B2 (riboflavine) 1,8 mg 129% RI<br />Vitamine B3 (nicotinamide) 21 mg NE 131% RI<br />Vitamine B5 (calcium-d-pantothenaat) 9 mg 150% RI<br />Vitamine B6 (pyridoxaal-5-fosfaat) 2,1 mg 150% RI<br />Biotine 300 mcg 600% RI<br />Foliumzuur (pteroylmonoglutaminezuur) 450 mcg 225% RI<br />Vitamine B12 (cyanocobalamine) 6 mcg 240% RI<br />Vitamine C (ascorbinezuur) 120 mg 150% RI<br />Vitamine D3 (cholecalciferol) 5 mcg 100% RI<br />Vitamine K2 (Menachinon) 60 mcg 80% RI<br />Borium (natriumboraat) 3 mg<br />Calcium (Lithothamnion calcareum) 300 mg 38% RI<br />Magnesium (zeewater, Lithothamnium Calcareum) 210 mg 56% RI<br />Mangaan (citraat) 4,5 mg 225% RI<br />Koper (bisglycinaat) 2,1 mg 210% RI<br />Silicium (Bambusa arundinacea) 90 mg<br />Zink (citraat) 4,5 mg 45% RI<br />Chondroïtine (sulfaat) 225 mg<br /><br />Ingrediënten: Mineralen, Vulstof (Microkristallijne cellulose), Chondroïtinesulfaat (VIS), Vitaminen, Verdikkingsmiddel (Plantaardige olie), Antiklontermiddelen (Magnesiumstearaat, Siliciumdioxide), Glansmiddelen (Hydroxypropylmethylcellulose, Glycerine, Hydroxypropylcellulose). |
| Allergeneninformatie | Bevat vis. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 3 maal daags 1 tablet, tenzij anders voorgeschreven door arts of therapeut. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden.<br />Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen tot 1 jaar. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Buiten bereiken van kinderen bewaren. Afgesloten, droog en bij kamertemperatuur bewaren. |
| Fabrikant Naam | Plantina |
| Fabrikant Adres | Hogeweg 228, 3815 LZ Amersfoort |
| Voedingswaarde | nvt |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 90 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 85 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8713827017503 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Plantina Osteocare - 90 tabletten - Multi preparaat - Voedingssupplement aankoopt