Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie
- EAN: 8718719450529
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:56:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de krachtige werking van de Phyto Plus® CBD Capsules 50mg, een must-have voor liefhebbers van CBD. Met elke zachte capsule die 50mg CBD bevat, zijn deze capsules ideaal voor zowel beginners als ervaren gebruikers. De capsule is gemakkelijk in te nemen en perfect voor onderweg, zonder de typische hennepsmaak. Deze full-spectrum capsules bevatten alle heilzame cannabinoïden die in natuurlijke hennep voorkomen. Of je nu op zoek bent naar een mild of sterk effect, deze medium formule biedt de perfecte balans.
Hoe gebruik je de Phyto Plus® CBD capsules? Neem één capsule in met een glas water, bij voorkeur 10 minuten voor de maaltijd, voor een optimaal resultaat. Het effect treedt doorgaans op na ongeveer 30 minuten. Deze capsules kunnen 1 tot 5 keer per dag worden ingenomen voor een constante CBD-dosering. Volg eenvoudigweg de 3 stappen: kies je dosis, slik de capsule door met water en wacht 10 minuten voor je gaat eten.
De Phyto Plus® CBD Capsules zijn gemaakt van 100% Full Spectrum Hennepextract, gehuld in veganistische capsules. Met elk potje dat 30 capsules bevat, en een totaal van 1500mg CBD, heb je voldoende voorraad voor dagelijks gebruik. Bewaar de capsules op een koele en donkere plaats, zoals in een keukenkastje. De capsules zijn geschikt voor volwassenen, mensen in de overgang en senioren, en zijn van Nederlandse makelij.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 99,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Substantie | Capsule |
|---|
Etiketinformatie
| Ingrediënten | 100% Full Spectrum Hennepextract - Omhulsel 100% Vegan,Vegan capsules! |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 capsule per dag innemen |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en donker bewaren, bijvoorbeeld keukenkastje. |
| Fabrikant Naam | Sunshine Trading |
| Fabrikant Adres | Postbus 269 1000AG Amsterdam |
| Voedingswaarde | Cannabidiol extract (CBD+CBDa) 50mg per capsule |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 12 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen Overgang Senioren 65+ |
| Geslacht | Volwassenen |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 000 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 30 capsules in pot |
| Inhoud | 1500 mg |
| Verpakking breedte | 48 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 48 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 83 kcal |
| Energie (kJ) | 345 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1.3 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 7 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 55 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0.9 g |
| Vetten | 9.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8718719450529 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Phyto Plus® CBD Capsules 50 - Full Spectrum - Extra Sterk - 50mg - Cannabidiol - CBD - 1500mg Totaal - Pillen - Supplement - Hennepolie - Cannabis olie - Wietolie aankoopt