PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN
- EAN: 5412360012374
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:57:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PHYSALIS ORGANISCHE VITAMINE C 30 TABLETTEN zijn een perfecte aanvulling op je dagelijkse routine. Deze tabletten, laaggedoseerd en afkomstig uit de natuur, bevatten een complex van 3 biologische extracten die rijk zijn aan vitamine C. Niet alleen ondersteunen ze je immuunsysteem, maar ze helpen ook bij het verhogen van de ijzeropname, waardoor vermoeidheid wordt verminderd. Door 1 tot 4 tabletten per dag in te nemen, bij voorkeur met een maaltijd en wat water, geef je je lichaam de ondersteuning die het nodig heeft.
Met ingrediënten zoals acerola-extract, amla-extract en camu camu-extract, allemaal afkomstig van biologische teelt, ben je verzekerd van kwaliteit en zuiverheid. Let op: nierpatiënten dienen niet meer dan 200 mg vitamine C per dag in te nemen vanwege het risico op hyperoxalemie. Bewaar de tabletten buiten het bereik van jonge kinderen en volg de aanbevolen dosering om de beste resultaten te behalen.
Dit voedingssupplement, geproduceerd door Physalis en met een veganistische formule, is een ideale keuze voor zowel kinderen als volwassenen, inclusief senioren en zwangere vrouwen. Het product, met een inhoud van 30 tabletten, wordt geleverd in een handige verpakking met afmetingen van 60 mm x 100 mm x 40 mm en een gewicht van slechts 0.01 kg, waardoor het gemakkelijk op te bergen is op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht.
Met een neutrale smaak en nul toegevoegde allergenen, suikers of vetten, is de ORGANISCHE VITAMINE C van PHYSALIS een verantwoorde keuze voor iedereen die zijn immuunsysteem een boost wil geven. Het product is afkomstig uit Europa en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen. De EAN-code voor eenvoudige identificatie is 5412360012374.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com PharmaMarket
- Bij PharmaMarket kun je PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN kopen voor de prijs van € 13,17. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN is gemeten op 23-10-2025. De hoogste prijs was € 14,21 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | acerola-extract* (40.9%), amla-extract* (32.2%), camu camu-extract* (13.4%), vulstoffen: maltodextrine*, rijstzetmelen*, hydroxypropylmethylcellulose, antiklontermiddel: siliciumdioxide, glansmiddel: olijfolie*, bevochtigingsmiddel: glycerine. *Biologische teelt |
| Allergeneninformatie | Nierpatiënten mogen niet meer dan 200mg vitamine C per dag innemen gelet op onder andere het risico op hyperoxalemie. Buiten het bereik van jonge kinderen bewaren. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 à 4 tabletten per dag. Te nemen bij de maaltijd met wat water. De aanbevolen dosering niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Buiten het bereik van jonge kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Physalis |
| Fabrikant Adres | Siemenslaan 11 B-8020 Oostkamp Belgium |
| Voedingswaarde | geen |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Kinderen Senioren 65+ Volwassenen Zwangerschap en kinderwens |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | PL 165/10 |
| Bijsluiter | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 10 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Neutraal |
| Suikers | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 5412360012374 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PHYSALIS ORGANIC WHOLEFOOD VITAMINE C 30 TABLETTEN aankoopt