Petrasch Anthozym 495 ml
- EAN: 8718347172893
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met Petrasch Anthozym, een alcoholvrije vloeistof met een inhoud van 495 ml boordevol heilzame ingrediënten. De formule bevat onder andere water, rode biet extract, vitamine C, calciumlactaat en kaliumcitraat. Deze mix van natuurlijke componenten is samengesteld om bij te dragen aan een gezonde levensstijl.
Dankzij het hoge gehalte aan vitamine C is Petrasch Anthozym ideaal voor volwassenen die streven naar een optimale gezondheid. De vloeistof kan eenvoudig worden ingenomen door dagelijks 30 ml na het eten in te nemen. Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse dosering niet te overschrijden voor het beste resultaat.
Bij Petrasch Anthozym staan kwaliteit en veiligheid voorop. De vloeistof dient koel, droog en buiten het bereik van kinderen te worden bewaard. Door het rode bieten extract kan een roodachtige verkleuring van urine en ontlasting optreden, wat volkomen normaal is.
Met een verpakkingsgewicht van 0,50 kg en een breedte van 7 mm is Petrasch Anthozym handig en gemakkelijk op te bergen. De fabrikant, Sanopharm, heeft gezorgd voor een product van hoogwaardige kwaliteit om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Webvitaal
- Bij Webvitaal kun je Petrasch Anthozym 495 ml kopen voor de prijs van € 39,71. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Petrasch Anthozym 495 ml te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Petrasch Anthozym 495 ml bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,62 voor Petrasch Anthozym 495 ml is gemeten op 22-05-2025. De hoogste prijs was € 39,71 op 19-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,09. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Water, rode biet extract, L (+) - melkzuur, aalbessenconcentraat, magnesiumcitraat, L-ascorbinezuur (vitamine C), calciumlactaat, kaliumcitraat, natuurlijke muscatella, ijzerlactaat, cyanocobalamine (vitamine B12), zuurteregelaars: citroenzuur, melkzuur Conserveringsmiddel: kaliumsorbaat. |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal artikelen in verpakking | 495 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 x daags 30ml innemen na het eten. Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog en buiten het bereik van kinderen bewaren. Door het hoge gehalte aan rode bieten kan roodachtige verkleuring van urine en ontlasting optreden. |
| Fabrikant Naam | Sanopharm |
| Fabrikant Adres | Prins Hendrikweg 2 3771 AK Barneveld |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Vloeistof |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 495 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Verpakking breedte | 7 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
EAN
| EAN | 8718347172893 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Petrasch Anthozym 495 ml aankoopt