Party-E | Happy Caps - Feestpil
- EAN: 8720938600098
- Categorie(n): Gember Groene thee
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:57:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Party-E Happy Caps ga je volledig uit je dak. Of dat nou op een feest of festival is, of tijdens een gezellig avondje met vrienden, Party-E maakt van jouw activiteit een ware belevenis. Deze krachtige energieformule met natuurlijke ingrediënten is de ideale legale partydrug voor een dagje uit. Met 1 of 2 capsules ervaar je energieke, euforische en sociaal verhogende effecten. De capsules zijn eenvoudig in te nemen met een glas water of vruchtensap. Een onvergetelijke dag beleef je met Party-E! Bevat 4 capsules in totaal!
Ingrediënten: Groene thee extract, cafeïne, l-tyrosine, yerba mate, theobromine, cayenne extract, gember extract, vitamine B5, vitamine B6, chroom, gelatine (capsule). Inhoud: 4 capsules.
Neem 1 of 2 capsules in met wat water of vruchtensap en 45/60 minuten later voel je het gewenste effect en zul je de hele nacht lang, dansen, praten of flirten.
Dit supplement bevat kruiden en planten, waaronder gember, cayenne en groene thee. De verpakking heeft een breedte van 65 mm, een hoogte van 10 mm en een lengte van 100 mm. Het verpakkingsgewicht is 10 g en bevat geen THC. Fabrikant: Happy Caps, adres: Rooiseweg 1, 5481SJ Schijndel. EAN: 8720938600098.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Party-E | Happy Caps - Feestpil kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Party-E | Happy Caps - Feestpil te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Party-E | Happy Caps - Feestpil bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,50 voor Party-E | Happy Caps - Feestpil is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,95 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,45. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Groene thee extract, cafeïne, l-tyrosine, yerba mate, theobromine, cayenne extract, gember extract, vitamine B5, vitamine B6, chroom, gelatine (capsule). Inhoud: 4 capsules. |
| Allergeneninformatie | / |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1 of 2 capsules in met wat water of vruchtensap en 45/60 minuten later voel je het gewenste effect en zul je de hele nacht lang, dansen, praten of flirten. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog en donker |
| Fabrikant Naam | Happy Caps |
| Fabrikant Adres | Rooiseweg 1, 5481SJ Schijndel |
| Voedingswaarde | / |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Gember Cayenne Groene thee |
| Taal handleiding | Universeel |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
EAN
| EAN | 8720938600098 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Party-E | Happy Caps - Feestpil aankoopt