Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten
- EAN: 5903246229141
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
OstroVit Siberian Ginseng VEGE is een hoogwaardig voedingssupplement met Siberische ginseng extract, gestandaardiseerd op 1,2% eleutherosiden. Dit veganistische supplement is ontworpen voor bewuste consumenten die op zoek zijn naar een waardevolle toevoeging aan hun dagelijkse dieet. Elke tablet bevat 300 mg Siberische ginseng, wat zorgt voor een krachtig en effectief supplement. Het is vrij van dierlijke ingrediënten en daarom geschikt voor vegetariërs en veganisten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
- Op dit moment is Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 16-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Tablet |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie Beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie Beschrijving |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie Beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie Beschrijving |
| Fabrikant Naam | OstroVit |
| Fabrikant Adres | OstroVit Spólka z ograniczona odpowiedzialnoscia ul. Sitarska 16 Zambrów 18-300 |
| Voedingswaarde | Zie Beschrijving |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | Onderkant |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1X |
| Inhoud | 63 g |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 63 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 5903246229141 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ostrovit - Supplementen - Siberian Ginseng - 120 tabletten aankoopt