Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement
- EAN: 8718924295786
- Categorie(n): Vitamine D
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:57:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement kopen voor de prijs van € 21,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
- Op dit moment is Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 28,00 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Cholecalciferol, olijfolie, softgel (rundergelatine, glycerine). |
| Allergeneninformatie | vrij van allergenen |
| Aantal artikelen in verpakking | 120 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 softgel per dag innemen. Aanbevolen dagdosering niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog, donker en buiten het bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | EHF Nutrition BV |
| Fabrikant Adres | Molenbaan 7, 2908 LL Capelle aan den IJssel, Nederland |
| Voedingswaarde | geen voedingswaarde |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine D |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 285 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 64 mm |
EAN
| EAN | 8718924295786 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Orthovitaal - Vitamine D3 3000 IE - 120 softgels - Vitaminen - voedingssupplement aankoopt