Nutrisan Glucoril Capsules 60st
- EAN: 5425025501779
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Pazzox 24Pharma PharmaMarket
- Bij 24Pharma kun je Nutrisan Glucoril Capsules 60st kopen voor de prijs van € 21,67. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nutrisan Glucoril Capsules 60st te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nutrisan Glucoril Capsules 60st bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,10 voor Nutrisan Glucoril Capsules 60st is gemeten op 02-05-2026. De hoogste prijs was € 23,21 op 02-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,11. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per capsule RI*Kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees) schorsextract gestandaardiseerd op ?3% procyanidinen213 mg Gymnema sylvestre (Gymnema sylvestre) bladextractgestandaardiseerd op ?25% gymnemische zuren150 mg Banaba (Lagerstroemia speciosa) bladextractgestandaardiseerd op ?1% corosolzuur33 mg Vitamine B8 (biotine)100 mcg200 %Chroom (chroompicolinaat)60 mcg150 %IngrediëntenKaneel, gymnema sylvestre, omhulling (hydroxypropylmethylcellulose), banaba, antiklontermiddel (siliciumdioxide), antiklontermiddel (magnesiumstearaat), vulstof (microkristallijne cellulose), stabilisator (carrageen), conserveermiddel (kaliumacetaat), chroompicolinaat, biotine. |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1-3 capsules per dag voor de maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Unipharma |
| Fabrikant Adres | Ramsburgerweg 2-12 |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | PL 912/81 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 60 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakking breedte | 11.00 cm |
| Verpakking hoogte | 11.00 cm |
| Verpakking lengte | 11.00 cm |
EAN
| EAN | 5425025501779 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nutrisan Glucoril Capsules 60st aankoopt