Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g
- EAN: 5410151290093
- Categorie(n): Vitamine D
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:29:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Nutrilon Peuter groeimelk 1+ melkpoeder is speciaal ontwikkeld voor peuters vanaf 12 maanden om bij te dragen aan de werking van hun immuunsysteem. Met een inhoud van 800 gram is dit poeder de perfecte keuze voor een gezonde groei en ontwikkeling.
Dit product bevat hoogwaardige ingrediënten zoals magere melk, gedemineraliseerde wei-eiwit, galacto-oligosachariden en calciumfosfaat. Daarnaast is Nutrilon groeimelk verrijkt met essentiële voedingsstoffen zoals vitaminen, mineralen en omega-3 vetzuren om de gezondheid en vitaliteit van je kind te ondersteunen.
Deze melkpoeder heeft een plantaardige oliebasis en is vrij van kunstmatige smaakstoffen. Dankzij de speciale opslagcondities en maximale bewaartemperatuur van 18°C blijft de kwaliteit van het product behouden, zodat je kind altijd verse en voedzame melk kan drinken.
Nutrilon Peuter groeimelk 1+ melkpoeder is afkomstig uit België en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen. Met Nutricia als fabrikant ben je verzekerd van een betrouwbaar en verantwoord product voor de ontwikkeling van je kind. Bestel vandaag nog en geef je peuter de beste start!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Pazzox
- Bij Pazzox kun je Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,60 voor Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g is gemeten op 25-02-2026. De hoogste prijs was € 20,13 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,53. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie beschrijving |
| Allergeneninformatie | Zie beschrijving |
| Aantal artikelen in verpakking | 80 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie beschrijving |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie beschrijving |
| Fabrikant Naam | Nutricia |
| Fabrikant Adres | Nutrilon |
| Voedingswaarde | Lactose (MELK), plantaardige olien (palmolie, koolzaadolie, high oleic zonnebloemolie, kokosolie, zonnebloemolie), magere MELK, maltodextrine, gedemineraliseerde wei-eiwit (MELK), galacto-oligosachariden (MELK), wei-eiwitconcentraat (MELK), calciumfosfaat, kaliumcitraat, dikaliumwaterstoffosfaat, fructo-oligosachariden, VISolie, magnesiumcitraat, emulgator (SOJAlecithine), kaliumchloride, calciumcarbonaat, natriumchloride, L-ascorbinezuur, melkaroma, natriumcitraat, ijzersulfaat, magnesiumchloride, cholinechloride, natrium-L-ascorbaat, inositol, taurine, zinksulfaat, calcium-D-pantothenaat, DL-a-tocoferylacetaat, L-carnitine, nicotinamide, riboflavine, DL-a-tocoferol, retinylpalmitaat, cholecalciferol, pyridoxinehydrochloride, thiaminehydrochloride, kopersulfaat, kaliumjodide, pteroylmonoglutaminezuur, fytomenadion, mangaansulfaat, natriumseleniet, D-biotine, cyanocobalamine. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Vitamine D |
| Substantie | Poeder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | België |
| Taal handleiding | Universeel |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 800 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.89 kg |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
Overige kenmerken
| Smaak | Zonder smaak |
EAN
| EAN | 5410151290093 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nutrilon - Peuter groeimelk 1+ melkpoeder (vanaf 12 maanden) - 800g aankoopt