Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten
- EAN: 8713559010353
- Categorie(n): Vitamine D
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 06:34:12 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Nutramin Xtra C & D3 is een hoogwaardig voedingssupplement dat speciaal is samengesteld met vitamine C, vitamine D3, bioflavonoïden, calcium en magnesium. Deze combinatie van essentiële voedingsstoffen ondersteunt het immuunsysteem, draagt bij aan sterke botten en bevordert een gezonde energiestofwisseling. Geschikt voor vegetariërs, biedt dit supplement een complete aanvulling op de dagelijkse voeding.
De tabletten zijn veganistisch en bevatten geen allergenen, waardoor ze veilig zijn voor gebruik door iedereen. Met een handige gecoate tabletvorm zijn ze eenvoudig door te slikken en ideaal voor dagelijks gebruik. Het product wordt geleverd in een verpakking van 250 tabletten, met een verpakkingsgewicht van 0.17 kg.
De voedingswaarde van Nutramin Xtra C & D3 is uitgebalanceerd en zorgvuldig samengesteld voor optimale opname in het lichaam. De tabletten dienen op een koele en droge plaats bewaard te worden, bij voorkeur onder de maximale bewaartemperatuur van 7 °C. Met een natuurlijke smaak en Europese oorsprong garandeert dit product kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Plein
- Bij Plein kun je Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten kopen voor de prijs van € 44,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,59 voor Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten is gemeten op 22-11-2025. De hoogste prijs was € 44,95 op 13-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,36. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamines, mineralen, vulstof (microkristallijne cellulose, hydroxypropylcellulose), bioflavonoïden, antiklontermiddel (magnesiumstearaat, siliciumdioxide), verdikkingsmiddel (plantaardige olie). |
| Allergeneninformatie | Nutramin Xtra C & D3 bevat Geen allergenen. Geschikt voor vegetariërs. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Geen gebruiksaanwijzing bekend |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikant Adres | - |
| Voedingswaarde | Vitamine C . Bioflavonoiden. Calcium. Magnesium. Vitamine D. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 7 °C |
| Type vitamine | Vitamine D |
| Substantie | Tablet |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 250 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 4 cm |
Overige kenmerken
| Smaak | Naturel |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8713559010353 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nutramin Xtra C & D3 250 tabletten aankoopt