Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten
- EAN: 0733739102201
- Categorie(n): Vitamine B12
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:56:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Now Foods Vitamine B12 1000mcg geheugen formule is een krachtige aanvulling die helpt bij het verminderen van vermoeidheid en het ondersteunen van een normale vorming van rode bloedcellen. Daarnaast draagt het bij aan een gezond metabolisme van homocysteïne. Met 1000mcg vitamine B12 per tablet is dit product een uitstekende keuze voor het behoud van een optimaal functionerend zenuwstelsel en een normaal energieleverend metabolisme.
Deze verpakking bevat 100 zuigtabletten, wat voldoende is voor maar liefst 100 dagen gebruik. De Now Foods Vitamine B12 1000mcg geheugen formule is gemaakt zonder toegevoegde smaakstoffen en bevat geen allergenen, waardoor het geschikt is voor een brede doelgroep. De tabletten zijn speciaal ontworpen voor volwassenen en hebben een handig zuigtabletformaat.
Het product wordt vervaardigd door Now Foods in de Verenigde Staten en voldoet aan hoge kwaliteitsnormen. De verpakking heeft een inhoud van 100 mg en weegt slechts 0.06 kg. Daarnaast zijn de tabletten vrij van dierlijke ingrediënten en dus ook geschikt voor vegetariërs en veganisten.
Wil jij jouw energieniveau verhogen, vermoeidheid tegengaan en jouw rode bloedcellen ondersteunen? Kies dan voor de Now Foods Vitamine B12 1000mcg geheugen formule. Een essentiële toevoeging aan jouw dagelijkse routine voor een gezond en vitaal leven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten kopen voor de prijs van € 20,46. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,06 voor Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten is gemeten op 25-12-2025. De hoogste prijs was € 20,97 op 20-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,91. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie label |
| Allergeneninformatie | Zie label |
| Aantal artikelen in verpakking | 100 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie label |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie label |
| Fabrikant Naam | Now Foods |
| Fabrikant Adres | Mars 10 Heerenveen |
| Voedingswaarde | Zie label |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Vitamine B12 |
| Substantie | Zuigtablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | VS |
| NUT-nummer | - |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 100 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakking breedte | 47 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 89 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 1 g |
| Energie (Kcal) | 1 kcal |
| Energie (kJ) | 1 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 1 g |
| Smaak | Zonder smaak |
| Suikers | 1 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 1 g |
| Zetmeel | 1 g |
| Zout | 1 g |
EAN
| EAN | 0733739102201 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Now Foods - Vitamine B-12 Geheugen Formule 1000 µg - 100 Zuigtabletten aankoopt