NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels)
- EAN: 0733739047564
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ondersteun een gezonde prostaatfunctie met NOW Foods Saw Palmetto Extract 320mg. Dit botanische middel is bekend voor de ondersteuning van een gezonde urinestraal en prostaatfunctie. De formule is gebaseerd op pompoenpitolie, die essentiële vetzuren en fytosterolen bevat die belangrijk zijn voor de gezondheid van de man.
Elke softgel bevat 320mg zaagpalmbes-extract (Serenoa repens) gestandaardiseerd op 85-95% vetzuren, samen met 80mg koudgeperste pompoenpittenolie (Cucurbita pepo). De vegetarische capsule is gemaakt van gemodificeerd maïszetmeel, glycerine, carrageen en water. Dit product is vrij van tarwe, gluten, soja, melk, ei, vis en schelpdieren ingrediënten, en is geproduceerd in een GMP faciliteit.
Bewaar de NOW Foods Saw Palmetto Extract 320mg op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen. Elke verpakking bevat 90 softgels, met een inhoud van 50g. De verpakking heeft een gewicht van 0.08kg, met afmetingen van 11cm breed, 5cm hoog en 6cm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) kopen voor de prijs van € 36,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,40 voor NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 41,99 op 17-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,59. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hoeveelheid per portie % dagelijkse waarde ** Dagelijkse waarde niet vastgesteld. Zaagpalmbes-extract (Serenoa repens) (gestandaardiseerd op 85-95% vetzuren) 320 mg ** Pompoenpittenolie (Cucurbita pepo) (koudgeperst) 80 mg ** Andere ingrediënten: Vegetarische Softgel Capsule (gemodificeerd maïszetmeel, glycerine, carrageen, water). Niet vervaardigd met tarwe, gluten, soja, melk, ei, vis of schelpdieren ingrediënten. Geproduceerd in een GMP faciliteit die andere ingrediënten verwerkt die deze allergenen bevatten. |
| Allergeneninformatie | Zie label |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie label |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en droog bewaren, buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Bono B.V. |
| Fabrikant Adres | Westeinde 110, 1511 MA Oostzaan |
| Voedingswaarde | Zie label |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Softgel |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | VS |
| NUT-nummer | - |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 50 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
EAN
| EAN | 0733739047564 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOW Foods - Saw Palmetto Extract 320mg (90 softgels) aankoopt