Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps
- EAN: 0733739109682
- Categorie(n): Mariadistel
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:54:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de krachtige Lever Formule van Now Foods, verrijkt met mariadistel en vitamine C. Deze hoogwaardige formule wordt geleverd in handige vegicaps, met maar liefst 90 stuks per verpakking. De combinatie van mariadistel en vitamine C maakt deze formule uniek in zijn soort.
De aanwezigheid van vitamine C is niet alleen goed voor je immuunsysteem, maar activeert ook je natuurlijke energie in het lichaam. Dit zorgt ervoor dat je je energiek en vitaal voelt, elke dag weer. Bovendien zijn de vegicaps makkelijk in te nemen en goed verteerbaar.
De Lever Formule van Now Foods is ideaal voor mensen die hun lever op een natuurlijke en effectieve manier willen ondersteunen. De kracht van mariadistel staat al eeuwenlang bekend om zijn positieve werking op de lever en galblaas. Met deze formule haal je het beste uit de natuur in huis.
Alle informatie die je nodig hebt over het gebruik en de samenstelling van deze Lever Formule vind je duidelijk vermeld op het etiket. De fabrikant, Now Foods, staat garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Voel je goed van binnen en buiten met de Lever Formule van Now Foods!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps kopen voor de prijs van € 26,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
- Op dit moment is Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,01 voor Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 31,30 op 08-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,29. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zie label |
| Allergeneninformatie | Zie label |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie label |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Zie label |
| Fabrikant Naam | Now Foods |
| Fabrikant Adres | Mars 10 Heerenveen |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Mariadistel |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 90 mg |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 109 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 118 g |
EAN
| EAN | 0733739109682 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Now Foods - Lever Formule - Met Mariadistel en Vitamine C - 90 Vegicaps aankoopt