Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules
- EAN: 8717473106598
- Categorie(n): Vitamine K2
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:57:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nova Vitae Vitamine K2 MK-7 Menaquinone 100 mcg capsules zijn een krachtig voedingssupplement met de best werkende vorm van vitamine K. Uit onderzoek is gebleken dat Menaquinone-7 de hoogste biologische beschikbaarheid heeft, waardoor het de meest effectieve resultaten kan opleveren voor uw gezondheid. Deze vorm van vitamine K is essentieel voor het behoud van sterke botten, het skelet en een goed verloop van de bloedstolling. De capsules zijn geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten.
Elke capsule van Nova Vitae bevat 100 mcg Vitamine K2 Menaquinone-7, wat overeenkomt met 125% van de Referentie Inname. De ingrediënten bestaan uit Vitamine K2, rijstmeel, silica en plantaardige cellulose in een makkelijk te slikken capsule. Het product is hypoallergeen en bevat geen ongewenste toevoegingen.
Volgens de gebruiksaanwijzing neemt een volwassene 1 capsule bij voorkeur tijdens een maaltijd in met wat water, tenzij anders geadviseerd door een gezondheidsprofessional. Het supplement moet op een koele, droge en donkere plaats bewaard worden, buiten bereik van kinderen.
De Nova Vitae Vitamine K2 MK-7 Menaquinone capsules komen in een verpakking van 60 stuks, met een totaal gewicht van 47 gram. De capsules hebben een afmeting van 55 x 55 x 95 mm en worden geleverd met een Nederlandstalige bijsluiter. De EAN-code van het product is 8717473106598.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules kopen voor de prijs van € 21,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 25,85 op 06-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,86. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamine K2 menaquinon, rijstmeel, silicea, vegetarische cellulose capsule. |
| Allergeneninformatie | Dit product is hypoallergeen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen nemen als voedingssupplement 1 capsule bij voorkeur bij een maaltijd met wat water in tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog, donker en buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Nova Vitae B.V. |
| Fabrikant Adres | Elleboog 1, 6713 KP, Ede |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine K2 |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | VS |
| NUT-nummer | N.V.T. |
| Bijsluiter | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 47 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Verpakking breedte | 55 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 55 mm |
EAN
| EAN | 8717473106598 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nova Vitae - Vitamine K2 - 100 mcg - Menaquinone -60 capsules aankoopt