Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten
- EAN: 8717473093492
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nova Vitae Vitamine C 1000 mg tabletten zijn wellicht een van de meest essentiële vitamines die er zijn. Vooral bekend om zijn positieve invloed op de weerstand, komt vitamine C ook op vele andere gebieden van pas. Het functioneert als een wateroplosbare antioxidant in het lichaam en speelt een cruciale rol als vrijeradicalenvanger. Daarnaast draagt het bij aan de vorming van collageen, wat essentieel is voor bloedvaten, botten, kraakbeen en de huid. Bovendien activeert vitamine C de natuurlijke energie in je lichaam en draagt het bij aan een normaal mentaal en psychologisch functioneren.
Iedere Nova Vitae Vitamine C 1000 mg tablet bevat 1000 mg ascorbinezuur, samen met citrus bio flavonoïden en rozenbottelpoeder voor extra ondersteuning. Deze tabletten zijn geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten en bieden een krachtige aanvulling op je dagelijkse voeding.
Om de voordelen van deze vitamine optimaal te benutten, wordt aanbevolen voor volwassenen om dagelijks 1 tot 2 tabletten in te nemen bij voorkeur tijdens een maaltijd. Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse dosering niet te overschrijden. Een gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl blijven cruciaal, maar deze Nova Vitae Vitamine C tabletten kunnen zeker een goede aanvulling vormen.
De Nova Vitae Vitamine C 1000 mg tabletten worden geproduceerd door Nova Vitae B.V. en bevatten hoogwaardige ingrediënten zoals ascorbinezuur, citrus bio flavonoïden, en rozenbottelpoeder. Bewaar ze op een droge, koele en donkere plek, buiten bereik van kinderen. Met een inhoud van 100 tabletten per verpakking bieden deze tabletten een langdurige ondersteuning voor je algehele gezondheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten kopen voor de prijs van € 15,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
- Op dit moment is Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,06 voor Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,73 op 27-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,67. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamine (ascorbinezuur), Citrus bio flavonoïden, rozenbottelpoeder, maltodextrine, microkristallijne cellulose, siliciumdioxide en magnesiumstearaat (smeermiddelen). |
| Allergeneninformatie | Dit product is hypoallergeen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 100 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen nemen dagelijks 1 tot 2 tabletten bij voorkeur bij een maaltijd met wat water innemen tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog, koel, donker en buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Nova Vitae B.V. |
| Fabrikant Adres | Elleboog 1, 6713 KP, Ede |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen Overgang |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | N.V.T. |
| Bijsluiter | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 161 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 111 mm |
EAN
| EAN | 8717473093492 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nova Vitae - Vitamine - C - 1000 mg - 100 tabletten aankoopt