New Care Oogformule - 60 capsules
- EAN: 8714354992387
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
New Care Oogformule is een modern supplement dat speciaal is samengesteld om de gezondheid van je ogen te ondersteunen in deze digitale tijd. Het bevat vitamine A en zink, die essentieel zijn voor het behoud van een scherp zicht en de conditie van je ogen. Vitamine A zorgt ervoor dat je ook in het donker goed kunt blijven zien en ondersteunt het gezichtsvermogen. Zink speelt een belangrijke rol bij het normaal houden van je zicht en draagt bij aan het functioneren van het netvlies.
Dit supplement bevat daarnaast vitamine C en E, die fungeren als antioxidanten en helpen je ogen te beschermen tegen schadelijk (scherm)licht en vervuiling. Met de toenemende schermtijd van tegenwoordig is het belangrijk om extra goed voor je ogen te zorgen, en New Care Oogformule kan daarbij helpen. Het is geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten, aangezien het ingrediënten van natuurlijke oorsprong bevat en geen suiker, gluten, gist, lactose, kleurstoffen, smaakstoffen of conserveringsmiddelen.
Elke verpakking bevat 60 capsules, die eenvoudig met water ingenomen kunnen worden volgens de gebruiksaanwijzing. Voor volwassenen wordt aanbevolen om de aanvangsdosering te volgen en deze indien nodig aan te passen naar de onderhoudsdosering. Het product moet worden bewaard op een droge plaats onder de 25°C, buiten het bereik van kinderen. New Care Oogformule is een aanvulling op een gezonde levensstijl en gevarieerde voeding, en biedt een moderne oplossing voor het behoud van een optimaal gezichtsvermogen.
De New Care Oogformule wordt geproduceerd door New Care Supplements b.v. in Nederland. Met een neutrale smaak en de kracht van bosbes als supplement, is dit product geschikt voor zowel senioren als volwassenen van alle geslachten. Het is veganistisch en bevat geen lichaamseigen stoffen, waardoor het een ideale keuze is voor iedereen die zijn ogen wil ondersteunen met hoogwaardige voedingsstoffen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je New Care Oogformule - 60 capsules kopen voor de prijs van € 22,46. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Care Oogformule - 60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is New Care Oogformule - 60 capsules in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat New Care Oogformule - 60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,21 voor New Care Oogformule - 60 capsules is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Oogformule bevat geen suiker, gluten, gist, lactose, kleurstoffen, smaakstoffen of conserveringsmiddelen. |
| Allergeneninformatie | Niet van toepassing |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Gebruiksadvies voor volwassenen Aanvangsdosering: 3 x per dag 1 capsule. Onderhoudsdosering: 1 à 2 x per dag 1 capsule. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Capsules met water innemen. Ieder mens is anders. Ook de extra behoefte aan vitaminen en mineralen kan van persoon tot persoon verschillend zijn. In het algemeen wordt geadviseerd om de aanvangsdosering gedurende 1 verpakking te gebruiken. Daarna kan worden afgebouwd tot de onderhoudsdosering. Persoonlijke factoren kunnen aanleiding zijn om de aanvangsdosering gedurende een langere of juist kortere periode te gebruiken. Moeite met slikken van grote tabletten of capsules? Al onze tabletten mogen worden fijngemalen met een vijzel of tabletcrusher. Met poeder gevulde capsules kunnen worden opengemaakt. De tablet of capsule kan op deze manier in poedervorm in bijvoorbeeld water of yoghurt worden ingenomen. Gebruik Oogformule niet Bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen. Voor kinderen jonger dan 18 jaar. Gebruik bij zwangerschap en borstvoeding Dit product dient niet te worden gebruikt tijdens de zwangerschap en het geven van borstvoeding. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Het product in de originele verpakking, droog en niet boven de 25° C bewaren. Bewaar buiten bereik van kinderen. Dit product is een voedingssupplement. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. |
| Fabrikant Naam | New Care Supplements b.v. |
| Fabrikant Adres | Prof. Eykmanweg 2, 5144 ND, Waalwijk, Nederland |
| Voedingswaarde | Niet van toepassing |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Bosbes |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 capsules |
| Verpakking breedte | 78 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 131 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8714354992387 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Care Oogformule - 60 capsules aankoopt