New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan
- EAN: 8714354812180
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:01:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
New Care Bloedsuiker balans is het ideale supplement voor mensen die regelmatig naar snelle koolhydraten grijpen, zoals snoep, koekjes en frisdrank. Dit supplement is speciaal ontwikkeld om het bloedsuikergehalte op een normaal niveau te houden. Dankzij de toevoeging van chroom draagt het bij aan het behoud van een stabiele bloedsuikerspiegel. Bovendien ondersteunt chroom samen met zink een normale stofwisseling van koolhydraten, eiwitten en vetten, wat essentieel is voor de verbranding van calorieën en gewichtsbeheersing.
De formule van New Care Bloedsuiker balans bevat ook magnesium, dat de energiestofwisseling stimuleert en helpt bij het vrijmaken van energie uit voedingsstoffen. Dit draagt bij aan het verminderen van vermoeidheid en het bevorderen van vitaliteit. Daarnaast zijn berberis en gymnema toegevoegd aan dit supplement. Berberis ondersteunt de invloed van chroom op de bloedsuikerspiegel en is gunstig voor hart en bloedvaten. Gymnema, ook wel bekend als de 'suikervernietiger', helpt bij het reguleren van de suikerspiegel in het bloed.
De 60 tabletten in de verpakking van New Care Bloedsuiker balans zijn veganistisch en bevatten geen suiker, gluten, gist, lactose, smaakstoffen of conserveringsmiddelen. Deze tabletten zijn eenvoudig in te nemen met water en de aanbevolen dosering is 1 tablet tijdens of vlak na iedere maaltijd, met een maximum van 3 tabletten per dag. Dit supplement is niet geschikt voor kinderen en mag niet worden gebruikt bij overgevoeligheid voor een van de ingrediënten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan kopen voor de prijs van € 22,46. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,46 voor New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,49. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Tablet |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Mineralen , vulstof: microkristallijne cellulose, berberis aristata extract, vulstof: di-calcium phosphate, gymnema sylvestre extract, antiklontermiddel: stearinezuur, rijstzetmeel, vulstof: siliciumdioxide, glansmiddel: hydroxypropylmethylcellulose, bevochtigingsmiddel: glycerol. Bloedsuiker balans bevat geen suiker, gluten, gist, lactose, smaakstoffen of conserveringsmiddelen. |
| Allergeneninformatie | Niet van toepassing |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Gebruiksadvies voor volwassenen Tijdens of vlak na iedere maaltijd 1 tablet, tot een maximum van 3 tabletten per dag. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Tablet met water innemen. Gebruik Bloedsuiker balans niet Bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen. Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen. Raadpleeg bij gebruik in combinatie met geneesmiddelen eerst een deskundige. Gebruik bij zwangerschap en borstvoeding Dit product dient niet te worden gebruikt tijdens de zwangerschap en het geven van borstvoeding. Moeite met slikken van grote tabletten of capsules? Al onze tabletten mogen worden fijngemalen met een vijzel of tabletcrusher. Met poeder gevulde capsules kunnen worden opengemaakt. De tablet of capsule kan op deze manier in poedervorm in water worden ingenomen. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Het product in de originele verpakking, droog en niet boven de 25° C bewaren. Bewaar buiten bereik van kinderen. Dit product is een voedingssupplement. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. |
| Fabrikant Naam | New Care Supplements b.v. |
| Fabrikant Adres | Prof. Eykmanweg 2, 5144 ND, Waalwijk, Nederland |
| Voedingswaarde | Niet van toepassing |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 75 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8714354812180 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Care Bloedsuiker balans - gewichtsbeheersing - 60 tabletten - vegan aankoopt