Onze WLS multivitamine is speciaal ontwikkeld voor mensen die een gastric bypass operatie hebben ondergaan, en is ideaal voor de voldoening aan de voedingsbehoeften na deze ingreep. De uitgebalanceerde formule zorgt ervoor dat essentiële voedingsstoffen worden aangevuld die vaak ontbreken bij WLS-patiënten, wat bijdraagt aan een optimale gezondheid en welzijn. Met hogere doses specifieke voedingsstoffen, zoals actieve vitamine B, wordt de absorptie en effectiviteit verbeterd, wat essentieel is voor het behoud van energie en metabolisme, vooral na een gastric bypass operatie.
Elk ingrediënt in deze multivitamine is zorgvuldig geselecteerd voor de beste opneembaarheid, waardoor het lichaam de maximale voordelen kan halen uit elke dosis. Dit is van cruciaal belang voor WLS-patiënten, waarvan de absorptiecapaciteiten aanzienlijk kunnen zijn veranderd. Met een uitgebalanceerde mix van vitamines en mineralen, afgestemd op de unieke behoeften van mensen na een gewichtsverliesoperatie, ondersteunt deze multivitamine de algehele gezondheid en het welzijn van WLS-patiënten.
De multivitamine is veganistisch en bevat geen bekende allergenen, waardoor het geschikt is voor een breed publiek. De capsules zijn eenvoudig in te nemen en dienen twee keer per dag met ruim water te worden ingenomen, bij voorkeur verdeeld over de dag en tijdens een maaltijd. Deze speciale formule is geproduceerd in Nederland door Vaud, een betrouwbare fabrikant die kwaliteit hoog in het vaandel heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Multivitamin Gastric Bypass | WLS Multivitamine | Maagverkleining | Gewichtsverlies kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Multivitamin Gastric Bypass | WLS Multivitamine | Maagverkleining | Gewichtsverlies te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Multivitamin Gastric Bypass | WLS Multivitamine | Maagverkleining | Gewichtsverlies bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor Multivitamin Gastric Bypass | WLS Multivitamine | Maagverkleining | Gewichtsverlies is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 23,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering (2 Vcaps) Ingredient Hoeveelheid Percentage RI* Verbinding Vitaminen Vitamine C 100 mg 125% Magnesium-L-ascorbaat Vitamine C 100 mg 125% Calcium-L-ascorbaat Vitamine E 30 mg 250% D-alfa-tocoferylacetaat Vitamine B3 (Niacine) 40 mg 250% Nicotinamide Vitamine B5 (pantotheenzuur) 18 mg 300% Calcium-d-pantothenaat Vitamine D3 (D3V) 50 mcg 1000% Cholecalciferol (vega-bron) Vitamine K2 37,5 mcg 50% MK7 Menaquinone Vitamine A 800 mcg 100% Retinylacetaat Vitamine B6 3,5 mg 250% Pyridoxaal 5 Fosfaat Vitamine B1 3,3 mg 300% Thiamine HCl Vitamine B2 4,2 mg 300% Riboflavine Vitamine K1 37,5 mcg 50% Fytomenadion Foliumzuur 400 mcg 200% Quatrefolic (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur Vitamine B12 250 mcg 10.000% 5-deoxyadenosylcobalamine (dibencozide) Vitamine B12 250 mcg 10.000% Methylcobalamine Biotine 100 mcg 200% D-biotine Mineralen Magnesium 7,6 mg 2% L-ascorbaat Calcium 11 mg 1,4% L-ascorbaat Ijzer 14 mg 100% Bisglycinaat Zink 20 mg 200% Citraat Silicium 20 mg uit Bamboe Selenium 110 mcg 200% L-selenomethionine Mangaan 3 mg 150% Citraat Koper 1,5 mg 150% Citraat Chroom 40 mcg 100% Picolinaat Jodium 150 mcg 100% Kaliumjodide Overig Choline 15 mg Bitartraat Citrus Bioflavonoiden 10 mg Extract (50%) |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2 Capsules per dag, met ruim water innemen. Bij voorkeur verdelen over de dag en tijdens een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Vaud |
| Fabrikant Adres | Blaak 16 |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (2 Vcaps): Vitaminen, Vitamine C (Magnesium-L-ascorbaat) 100 mg (125%*), Vitamine C (Calcium-L-ascorbaat) 100 mg (125%*), Vitamine E (D-alfa-tocoferylacetaat) 30 mg (250%*), Vitamine B3 (Niacine) (Nicotinamide) 40 mg (250%*), Vitamine B5 (pantotheenzuur) (Calcium-d-pantothenaat) 18 mg (300%*), Vitamine D3 (D3V) (Cholecalciferol (vega-bron)) 50 mcg (1000%*), Vitamine K2 (MK7 Menaquinone) 37,5 mcg (50%*), Vitamine A (Retinylacetaat) 800 mcg (100%*), Vitamine B6 (Pyridoxaal 5 Fosfaat) 3,5 mg (250%*), Vitamine B1 (Thiamine HCl) 3,3 mg (300%*), Vitamine B2 (Riboflavine) 4,2 mg (300%*), Vitamine K1 (Fytomenadion) 37,5 mcg (50%*), Foliumzuur (Quatrefolic (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur) 400 mcg (200%*), Vitamine B12 (5-deoxyadenosylcobalamine (dibencozide)) 250 mcg (10.000%*), Vitamine B12 (Methylcobalamine) 250 mcg (10.000%*), Biotine (D-biotine) 100 mcg (200%*), Mineralen, Magnesium (L-ascorbaat) 7,6 mg (2%*), Calcium (L-ascorbaat) 11 mg (1,4%*), Ijzer (Bisglycinaat) 14 mg (100%*), Zink (Citraat) 20 mg (200%*), Silicium (uit Bamboe) 20 mg, Selenium (L-selenomethionine) 110 mcg (200%*), Mangaan (Citraat) 3 mg (150%*), Koper (Citraat) 1,5 mg (150%*), Chroom (Picolinaat) 40 mcg (100%*), Jodium (Kaliumjodide) 150 mcg (100%*), Overig, Choline (Bitartraat) 15 mg, Citrus Bioflavonoiden (Extract (50%)) 10 mg.(* Referentie Inname). |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Antioxidant Ayurvedisch Collageen Colostrum Darmflora Huid haar nagels Kruiden en planten MSM preparaat |
| Type kruid of plant | Ginseng |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen Senioren 65+ |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Samenstelling per dagdosering (2 Vcaps) Ingredient Hoeveelheid Percentage RI* Verbinding Vitaminen Vitamine C 100 mg 125% Magnesium-L-ascorbaat Vitamine C 100 mg 125% Calcium-L-ascorbaat Vitamine E 30 mg 250% D-alfa-tocoferylacetaat Vitamine B3 (Niacine) 40 mg 250% Nicotinamide Vitamine B5 (pantotheenzuur) 18 mg 300% Calcium-d-pantothenaat Vitamine D3 (D3V) 50 mcg 1000% Cholecalciferol (vega-bron) Vitamine K2 37,5 mcg 50% MK7 Menaquinone Vitamine A 800 mcg 100% Retinylacetaat Vitamine B6 3,5 mg 250% Pyridoxaal 5 Fosfaat Vitamine B1 3,3 mg 300% Thiamine HCl Vitamine B2 4,2 mg 300% Riboflavine Vitamine K1 37,5 mcg 50% Fytomenadion Foliumzuur 400 mcg 200% Quatrefolic (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur Vitamine B12 250 mcg 10.000% 5-deoxyadenosylcobalamine (dibencozide) Vitamine B12 250 mcg 10.000% Methylcobalamine Biotine 100 mcg 200% D-biotine Mineralen Magnesium 7,6 mg 2% L-ascorbaat Calcium 11 mg 1,4% L-ascorbaat Ijzer 14 mg 100% Bisglycinaat Zink 20 mg 200% Citraat Silicium 20 mg uit Bamboe Selenium 110 mcg 200% L-selenomethionine Mangaan 3 mg 150% Citraat Koper 1,5 mg 150% Citraat Chroom 40 mcg 100% Picolinaat Jodium 150 mcg 100% Kaliumjodide Overig Choline 15 mg Bitartraat Citrus Bioflavonoiden 10 mg Extract (50%) |
| Inhoud | 300 ml |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 55 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720256061540 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Multivitamin Gastric Bypass | WLS Multivitamine | Maagverkleining | Gewichtsverlies aankoopt